Sponsorlu Bağlantılar

2014-04-15_15-07-48 iPhone ve iPad için GTA Gezginler İndir Grand Theft Auto: Chinatown Wars HD Lite

En sonunda Android telefonlarda ve iOS işletim sistemini kullanan iPhone, iPad veya iPod gibi akıllı cihazlarda  GTA oyununun keyfini ücretsiz olarak doyasıya yaşayabileceksiniz. GTA’nın yeni oyunu Grand Theft Auto: Chinatown Wars HD Lite uygulaması bütün iOS ve Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletler için artık tamamen bedava olarak yüklenebilir. Oyunun özellikleri ve oyun hakkında detaylı açıklamaları aşağıdan okuyabilirsiniz…

Sponsorlu Bağlantılar

Grand Theft Auto: Chinatown Wars Lite bize iOS işletim sistemini kullanan iPhone‘larımızda klasik Grand Theft Auto eğlencesini yaşama imkanı veren bir mobil GTA oyunudur.

Grand Theft Auto: Chinatown Wars oyununun Lite versiyonu olan bu uygulama bize orjinal oyunun ilk 3 bölümünü ücretsiz olarak oynama ve oyun hakkında fikir sahibi olma imkanı veriyor. Grand Theft Auto: Chinatown Wars Lite’de Amerika’nın en tehlikeli şehri olan Libert City’de suç kariyerimize adım atıyoruz. Oyunda Wu “Kenny” Lee Amca’ya yardım ederek Liberty City’de yer alan Çinli çetelerin üzerinde kontrol sağlamaya ve Liberty City’nin hakimi olmaya çalışmaktayız.

Grand Theft Auto: Chinatown Wars Lite bize Grand Theft Auto serisinin ilk iki oyunundaki klasik yapıya benzer bir yapı sunuyor. Hatırlanacağı üzere bu iki oyun kuşbakışı görüntü açısıyla oynanmaktaydı ve bu özel yapı bu oyunları benzerlerinden farklı kılmaktaydı. İşte Grand Theft Auto: Chinatown Wars Lite’ta da bu bakış açısını mobil cihazlarımıza taşıyor ve bize oldukça eğlenceli bir oyun yapısı sunuyor. Oyun dokunmatik kontroller ve sanal analog çubuklar yardımıyla oynanmakta. Bunun yanında oyuncfulara farklı kontrol seçenekleri de sunuluyor.

Grand Theft Auto: Chinatown Wars Lite kaliteli grafiklerle süslenmiş ve görsel olarak oldukça başarılı. Eğer GTA oyunlarını seviyorsanız bu ücretsiz versiyonu denemelisiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

GTA oyununun boyutu 474 MB olup grafikleri son derece kaliteli olduğu için bu normal bir boyuttur. GTA dünya çapında milyonlarca kişinin severek oynadığı ve tutkunu olduğu rekorlar kıran çok eğlenceli ve keyifli muazzam bir oyundur. Artık bu oyunu ücretsiz olarak telefondan da oynayabileceksiniz…

screen480x4801 iPhone ve iPad için GTA Gezginler İndir Grand Theft Auto: Chinatown Wars HD Lite

iPhone ve iPad için indir:

indir3 iPhone ve iPad için GTA Gezginler İndir Grand Theft Auto: Chinatown Wars HD Lite

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar