Sponsorlu Bağlantılar

mzl.yyjugkgs.320x480-75 iPhone ve iPad için Gitar Çalma Programı İndir Ücretsiz Diğer Müzik Aletleriyle Gitar Çalma Uygulaması Bedava Yükle

iPhone ve iPad cihazlarınızda gitar çalmak istiyor ve bunu bir eziyet değil eğlence haline getirmek istiyorsanız Tiny Guitar uygulaması hem kendi başınıza hem de arkadaşlarınızla keyifli bir vakit geçirmenizi sağlayacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Uygulamanın içerisinde bulunan bedava şarkıları kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda uygulama içinden satın alabileceğiniz ekstra şarkıları da gitarla çalabilirsiniz. Uygulamayı kullanırken hangi tellere ve notalara basmak istediğiniz renklerle gösteriliyor ancak yine de hangi tele basarsanız basın doğru notalara basıyorsunuz.

Böylece Tiny Guitar canınızın sıkılmasını engelliyor ancak dilerseniz serbest modda sadece bastığınız notaların oynamasını sağlayarak kendi müziğinizi de yapabilirsiniz. Dilerseniz gitarınızı özelleştirme ve farklı gitar tarzlarına geçme imkanınız da var.

TouchChrods diğer müzik aletleriyle birlikte şarkıları gitarla çalabilmenize olanak sağlayan ücretsiz bir müzik uygulamasıdır.
TouchChrods uygulaması iOS (iPhone, iPad vb.) işletim sistemine sahip cep telefonlarında ve tabletlerde kullanılabilir.

iphoneindir iPhone ve iPad için Gitar Çalma Programı İndir Ücretsiz Diğer Müzik Aletleriyle Gitar Çalma Uygulaması Bedava Yükle

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar