Sponsorlu Bağlantılar

fizy-mobile3box   iPhone ve iPad için Fizy Mobil Programı Ücretsiz İndir, Cepten Müzik Dinleme Şarkı İndirme Uygulaması

Fizy mobile, yüzbinlerce müziğin yer aldığı fizy.com’da arama yapmanıza ve şarkı dinlemenize olanak sağlayan ücretsiz bir müzik uygulamasıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Fizy mobile, iOS (iPhone, iPad vb.) ve Android işletim sistemine sahip cep telefonlarında kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır.

JxHgEoFHNRS0gSJR7dzQrUqgTLukjrR_JbjYxB_dLeFuCeuzZoMDTIjGAIJrHfK8PQ=w705   iPhone ve iPad için Fizy Mobil Programı Ücretsiz İndir, Cepten Müzik Dinleme Şarkı İndirme Uygulaması

Fizy öncelikle bir web servisi olarak ortaya çıktı ancak artık çevrimiçi müzik dinlemek için mobil cihazlara yönelik olarak üretilen uygulamalardan birisi haline de gelmekte gecikmedi.

Fizy’nin resmi uygulaması oldukça sade bir şekilde tasarlanmış ve web uygulamasında olduğu gibi aradığınız parçaları kolay bir şekilde bularak oynatabiliyor. Elbette ki uygulamanın kullanılabilmesi için aktif bir internet bağlantısına sahip olmanız gerekiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Hızlı ve kolay bir biçimde aradığınız parçaları bulmak istiyorsanız bence denemeden geçmemelisiniz,

Yeni Android sürümünde kullanıcıları etkileyecek bir çok özellik bulunuyor. Hesabınıza giriş yaparak masaüstü albümünüzü telefonunuzdan dinleyebiliyorsunuz.

Bunun yanında Android versiyonunda Radyo butonu kullanıcıları karşılıyor.

Uygulamadan çıktığınızda arka planda çalışıyor olacak. Çıkış şeklinde bir buton bulunmamakta. Müzik çalarken durdur butonuna basarak uygulamayı kapatmış gibi olursunuz. Aksi halde arka planda çalışmaya devam eder.

Bu uygulama sayeinde Android cihazınıza müzik indirmeye gerek yok. Tüm dünya Mp3 leri artık cebinizde.

androidindir   iPhone ve iPad için Fizy Mobil Programı Ücretsiz İndir, Cepten Müzik Dinleme Şarkı İndirme Uygulaması iphoneindir   iPhone ve iPad için Fizy Mobil Programı Ücretsiz İndir, Cepten Müzik Dinleme Şarkı İndirme Uygulaması

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar