Sponsorlu Bağlantılar

screen568x5684 iPhone ve iPad için bedava fotomontaj programı ücretsiz indir (mobil uygulama yükle)

Hem tamamen ücretsiz hem de oldukça kaliteli bir fotomontaj yapma uygulaması arayanlar için mutlaka denemeleri gereken ve kesinlikle tavsiye ettiğim Epica uygulamasını tanıtmak istiyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

Epica ile fotoğraflara komik, şaşırtıcı ve ilginç görüntüler verebilirsiniz.

Kendi resminizi değişik sahnelerin içine koyabilir ve çılgınca şeyler yapabilirsiniz. Sizi tek sınırlayacak olan şey ise hayal gücünüz.

Epica çok sayıda farklı fotomontaj seçeneği sunuyor. Uygulama ile kendinize ahtapot kollarından oluşan sakallar, melek kanatları, uçuk şapkalar, bıyıklar, geyik boynuzları, kedi kulakları ve bıyıkları, kepçe kulaklar gibi farklı öğeleri ekleyebiliyorusunuz. Bunun yanında klasik atari oyunu Street Fighter’da ana kahramanlardan olan Ryu ve Ken’in gerçekleştirdiği Hadou-ken hareketini siz yapıyormuşsunuz gibi kendinizi sahnenin içerisine montajlayabilirsiniz.

Epica sunduğu çok sayıda fotomontaj seçeneğini kolayca fotoğraflarınıza uygulayabilmeniz için pratik bir arayüz sunuyor. Epica ile fotoğraflarınızı düzenlemeniz saniyeler almakta. Uygulamanın sunduğu fotomontaj seçenekleri uygulama için satın alma yöntemiyle zenginleştirilebilmekte.

Sponsorlu Bağlantılar

Epica uygulamasını ben şahsen kullanıyorum. Daha önce bu tarz bedava fotomontaj programlarını da denedim fakat samimiyetle söylemem gerekir ki aralarında en iyisi Epica çıktı.

Bunu anlamak için aşağıdaki ekran görüntüsüne bile bakmak yeterli olacaktır. Bunların hepsi Epica uygulamasıyla yapılmış.

screen568x56812 iPhone ve iPad için bedava fotomontaj programı ücretsiz indir (mobil uygulama yükle)

Epica yüklemek için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar