Sponsorlu Bağlantılar

iPhone Screenshot 2

İşte iPhone ve iPad telefonları için özel olarak hazırlanmış en iyi birim dönüştürme uygulamalarından birisi! Üstelik tamamen ücretsiz olan Conversio programı sayesinde her türlü birim çevirme işlemlerini çok basit, hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz. Conversio uygulamasının özellikleri ve kullanımı hakkındaki ayrıntıları yazının devamında okuyacaksınız…

Sponsorlu Bağlantılar

23 farklı kategori ve bu kategorilerin altında yer alan 130 alt kategoride sunulan farklı türdeki birimler arasında zahmetsizce dönüştürme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 1000’den fazla birim desteği sağlayan Conversio, sade ve basit yapılı arayüzüyle dikkat çekiyor.

Uygulamanın özellikleri arasında;

  • 1000’in üzerinde birim
  • 23 farklı kategoride yer alan 130 alt kategori
  • Göze hoş gelen şık arayüz
  • Hızlı kullanım özellikleri bulunuyor.

Uygulamayı kullanarak döviz kurları, ivme, sıcaklık, yoğunluk, bilgisayar birimleri, güç, uzaklık, basınç, radyasyon, hız, tork, saat, gerilim ve kütle birimleri arasında çeviri yapabilirsiniz. Uygulama zengin içerikle şıklığı başarıyla birleştiriyor. Özellikle öğrencilerin, mimarların ve mühendislerin işine yarayacağını düşündüğüm bu uygulama oldukça kullanışlı ve bir o kadar da hızlı çalışmakta.

iOS için bedava birim çevirme programı olan Conversio uygulamasının dosya boyutu yalnızca 2 MB olup lisansı tümüyle ücretsizdir.

indir

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar