Sponsorlu Bağlantılar

Moshe Koruyucu; ailenizin, çocuklarınızın, sevgilinizin bilgisayar başında nasıl vakit geçirdiklerini, hangi sitelere girdiklerini kolaylıkla öğrenebileceğiniz, kayıt ve takibini yapabileceğiniz kullanımı kolay bir internet trafiği takip yazılımıdır.

Sponsorlu Bağlantılar
Moshe Koruyucu yazılımı sayesinde çocuğunuz veya sevdikleriniz internet başındayken içiniz rahar olacak. Onlar işlerini bitirdikten sonra dilerseniz maillerinizden dilerseniz bilgisayarınızda ftp depolama araçlarından takip ederek hangi sitelere girdiklerini kolaylıkla görebilirsiniz. Bu kaydedilen bilgiler tamamen şifreli bir şekilde kaydolmaktadır.
Moshe Koruyucu
Moshe Koruyucu yazılımı ile klavyeden girilen harf sayısını belirleyebilirsiniz, Dilediğiniz kullanıcı hesabınızı takip edebilirsiniz, saatin yanında programın görünmesini sağlayabilirsiniz, bilgisayarın her açıldığında programın otomatik olarak çalışmasını sağlayabilir, dilediğiniz zaman durdurabilirsiniz, ekran görüntüsü alabilirsiniz, çoklu dil seçeneğini desteklemektedir, güvenlik penceresinde programın giriş kısmını şifreleyebilme gibi bir çok işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz.
indir
  • Lisans :Demo
  • Boyut :3.2 MB
  • Dil :Türkçe
Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar