Sponsorlu Bağlantılar

xNyYjC9 Instagiffer İndir Kolay GIF yapma programı

Instagiffer programı internetten indirdiğiniz online videolardan direk olarak hareketli gif resimleri yapmanızı sağlar. Ekran görüntülerinden de hemen fark edebileceğiniz gibi programın arayüzü son derece sade ve basit olup, bundan dolayı da kullanması çok kolaydır. Pek çok online video izleme sitesini desteklemektedir. Bunlar arasında en popüler olanları kesinlikle vardır.

Sponsorlu Bağlantılar

Instagiffer programı tamamen ücretsizdir ve hiçbir reklam yazılımı (adware) içermez veya oluşturduğunuz giflerin üzerine watermark logo işareti eklemez.

Programın nasıl çalıştığını anlatmak normalde gereksiz fakat yine de hiç bilmeyenler için kısaca açıklamak istiyorum.

Öncelikle program penceresinin en üst sağ köşedeki “Load Video” butonuna tıklayarak bilgisayarınıza kaydettiğiniz video dosyasını arayıp bulun ve çift tıklayarak seçin. Ardından programın içerisinden videoyu izlerken GIF’e çevirmek istediğiniz kısmın başlangıç noktasına geldiğinizde en üst sağ köşedeki “Capture Screen” butonuna tıklayın. Eğer isterseniz videoya tıkladıktan sonra ortaya çıkan kırmızı renkli dikdörtgen çizgiyi kafanıza göre büyütüp küçülterek, videonun tamamı yerine video ekranının belirli bir kısmını seçip sadece o kısmı gif yapabilirsiniz. V

Videoyu izlemeye devam edin ve gif oluşturmak istediğiniz vidoenun son karesine gelince videoyu durdurun ve en alttaki “Create GIF” butonuna tıklayın. Eğer isterseniz sol taraftaki seçeneklerden video kalitesini kendinize göre ayarlayabilirsiniz.

Instagiffer İndir

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 22 MB

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar