Sponsorlu Bağlantılar

Icon Craft; dosya ve klasörlerinizin simgelerini kolaylıkla düzenleyebileceğiniz bir çok popüler formatı destekleyen bir simge düzenleme yazılımıdır.

Sponsorlu Bağlantılar
Kullanımı kolay arayüzü sayesinde Icon Craft yazılımı ile 16 milyon renk derinliğinde özel boyutlu veya standart simge oluşturabilir, 32-bit renk derinliğinde 8-bit alpha kanalı içerisinde Windows XP için simge oluşturabilirsiniz. Ayrıca resim fonunu değişik şekillerde yapılandırabilir, çok katmanlı resimler oluşturabilirsiniz. Klasik Windows simgelerini değiştirebilir, açılır dosya içerisindeki simgelerinizi düzenleyebilirsiniz.
Resimlerinize damla gölgesi, donukluk, duman, negatiflik, renklendirme, döndürme, grileştirme ve ayna gibi efektleri ekleyebilirsiniz. Bununla birlikte ICO, ICPR, BMP, JPG, PNG gibi popüler formatlardaki resimlerinizi açıp düzenleyebilirsiniz. Ayrıca bu yazılım ile animasyonlu imleçler hazırlayabilirsiniz. Icon Craft yazılımı ile sadece 7 adet resim kaydedebilirsiniz, bunun dışında tüm diğer özellikleri limitsizdir.
indir
Alternatif
indir
  • Lisans :Demo
  • Boyut :7.3 MB
Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar