Sponsorlu Bağlantılar

hitman-blood-money-1330-79 Hitman: Blood Money Kiralık katil oyunu Bedava İndir Ücretsiz Demo  Yükle Deneme Sürümü Download

Blood Money oyununda yok edici bir suikastçıyı yönetiyor olacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar
Oyunda size verilen emirleri yerine getirmeniz gerekmektedir. Bu emirler de genellikle kötü adamları yok etmeniz istenecektir. Oyunun diğer serisindeki yapay zeka hataları bu oyunda tamamen düzeltilmiştir. Bu oyunda ana unsurun para olduğunu unutmamanız gerekmektedir. Çünkü yönettiğiniz tetikçinin kullanacağı silah ve bazı özellikleri tamamen para ile ilgilidir. Ayrıca oyunun bazı bölümlerinde rüşvet vermeniz gerekmektedir. Bunun için oyunda kazandığınız parayı çok iyi değerlendirin.
Oyunda kiralık katil olduğunuzu unutmayınız. Size verilen işlerin arasında önemsiz insanları yok etmek varsa biraz düşünün, çünkü bu işi yapmayın, bunu yaparsanız oyundaki şöhretiniz ayaklar altına alınmış olacaktır.
Birisine suikast düzenleyeceğiniz zaman çok sessiz olmanız gerekmektedir. Suikast işlemini bitirdikten sonra olay yerinde kesinlikle delil bırakmamaya özen gösteriniz.
Oyundaki ses efektleri de diğer serilerde olduğu gibi başarılıdır. İyi bir ses sistemine sahipseniz, ses efektlerinden memnun kalıcaksınız. Oyunu bilgisayarınıza indirin ve oynamaya başlayın, kendinizi aksiyonun, akıl oyunlarının içine atın.
indir3 Hitman: Blood Money Kiralık katil oyunu Bedava İndir Ücretsiz Demo  Yükle Deneme Sürümü Download
Alternatif
indir3 Hitman: Blood Money Kiralık katil oyunu Bedava İndir Ücretsiz Demo  Yükle Deneme Sürümü Download
  • Lisans :Deneme Sürümü –
  • Boyut :759 MB
  • Versiyon :
  • Dil :İngilizce
Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar