Sponsorlu Bağlantılar

HDDExpert-v1.3.0.5 Harddiskin (sabit disk) doğru düzgün çalışıp çalışmadığını test etme ve inceleme  programı

Bilgisayar kullanmaya yeni başlayanlar ve bu konuda pek fazla bilgisi olmayanlar için pcnizin sabit diskinin ne kadar sağlıklı çalıştığını görmenizi sağlayacak harika bir program. Tamamen ücretsiz olan HDDExpert programı aynı zamanda basit arayüzü, kolay anlaşılır ve kullanımı kolay yapısı sayesinde hard diskiniz ile ilgili önemli bilgileri sizlere gösterir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sabit disklerin düzgün çalışıp çalışmadığını düzenli aralıklarla kontrol etmeli ve bir hata yada problem varsa erkenden çözmelisiniz. Yoksa biriken sorunlar harddiskinizi tamamen çökertebilir ve geç kalmış olabilirsiniz.

Bunların yanı sıra, diğer önemli özelliklerini sıralayacak olursak; disklerin durumuna göre tavsiyeler de veren program, böylece yetersiz havalandırma, yedek parça gereksinimi, yedek alıp almamanız gerektiği gibi tüm konularda önerilerde bulunuyor. Ücretsiz olarak sunulması sayesinde her yerde ve tüm bilgisayarlarınızda güvenle kullanabilirsiniz. Eğer varolan hatalar karşısında ne yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız, hata kodları oldukça temiz ve anlaşılır olduğundan Google araması ile sorunlarınıza çözümler de bulabilirsiniz.

indir3 Harddiskin (sabit disk) doğru düzgün çalışıp çalışmadığını test etme ve inceleme  programı

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win8/Win7/Vista/WinXP
Üretici:KC Softwares
Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar