Sponsorlu Bağlantılar

GoodSync-8.7.7.7-1 GoodSync Türkçe Ücretsiz İndir dosya senkronizasyon ve dosya yedekleme programı

GoodSync, masaüstü bilgisayarları, harici sürücüler, dizüstü bilgisayarlar arasında otomatik olarak eşleştirme yapan bir dosya senkronizasyon ve dosya yedekleme konusunda da yardımcı olan bir yazılımdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Özellikleri;
* MP3’leriniz, e-postalarınız, fotoğraflarınız vb. dosyalarınızın kaybolma ihtimali yoktur. Program; bağlantı, iTunes, e-posta, fotoğraf, MP3 ve diğer önemli dosyalarınızı yedeklemek, kıyaslamak ve senkronize etmek konusunda kolay arayüzü ve sağlam güvenilirliği ile size yardımcı olur.
*Çoklu cihazlar program tarafından otomatik olarak eşleştirilir veya yedeklenir. İnternet veya bir ağ üzerinde sunucu, masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar ve harici sürücüler arasında önemli dosyalarınızı otomatik olarak senkronize eder ve yedekler.

*Otomatik olmasının yanında kolaydır da…
Sadece tek bir kıtlamayla dosyalarınızı güncel tutabilecek, bilgi karışıklığını giderebileceksiniz. İş dosyalarınız, mali belgeleriniz, e-postalarınız, fotoğraflarınız, bağlantılarınız, iTunes’leriniz, MP3’leriniz ve diğer belgeleriniz de program sayesinde kolaylıkla senkronizasyon yapılabilecek ve yedeklenebilecek.
Senkronizasyon konusunda GoodSync’in kalitesine ve güvenilirliğine rahatlıkla güvenebilirsiniz.

indir3 GoodSync Türkçe Ücretsiz İndir dosya senkronizasyon ve dosya yedekleme programı

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar