Sponsorlu Bağlantılar

GIMP-2.6.12-1  GIMP Ücretsiz Açık Kaynak Kodlu Türkçe Grafik Programı Bedava İndir Ücretsiz Yükle Son Sürüm Download

GIMP programının açılımı şu şekil dedir: GNU Image Manipulation Program. Ücretsiz olarak dağıtılır, açık kaynak kodlu olarak geliştirilen profesyonel resim düzenleme programlarına denk güçlü bir yazılımdır.
Fotoğraflarınızı ve resimleri düzenleyebileceğiniz, imaj kompozisyonları ve imaj yazarlığı yapabileceğiniz bu program başka hiçbir ücretsiz resim editöründe bulamayacağınız birçok seçenek ve özelliğe sahiptir ayrıca program Photoshop gibi layerlarla çalışma imkanı da sunmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu özellikleriyle ve ücretsiz olmasıyla tabiki kullanıcının etkisini çekmekte.
Açık kodun en önemli yazılımlarından biri olarak nitelendirebileceğimiz GIMP isterseniz basit resim düzenleme işlemlerinde Paint gibi kolay kullanımı ile iş görürken, profesyonel çalışmalar yapmak isteyenlere de Photoshop gibi hemen hemen aynı özellik ve seçenekleri sunarak güçlü bir alternatif konumunda kendisini tutuyor.

Resim kalitesinde hiçbir kayıp olmadan birçok efekt kullanabildiğiniz ve ayarlamalar yapabildiğiniz bu program hem resim ve fotoğrafla uğraşan amatör bilgisayar kullanıcılarına hemde profesyonel tasarımcılara hitap ediyor.

indir3  GIMP Ücretsiz Açık Kaynak Kodlu Türkçe Grafik Programı Bedava İndir Ücretsiz Yükle Son Sürüm Download

Versiyon:2.8.2

Sponsorlu Bağlantılar

Boyut:73.31 Mb

Program Dili:Türkçe

İşletim Sistemi:Windows Tümü

Lisans:Ücretsiz (Freeware)

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar