Sponsorlu Bağlantılar

2014-04-07_16-40-20 Gezginler VPN Unlimited uygulaması indir Android cep telefonları için mobil

Twitter yasağı kaldırıldı, ertesi günü Youtube engeli de kaldırıldı fakat tam bir gün sonra aynı mahkeme tarafından tekrar kapatıldı.

Sponsorlu Bağlantılar

Böyle yasakların hüküm sürdüğü bir ülkede yaşamak için biz de gerekli önlemleri almalıyız. Bu önlemlerin başında da yasaklı sitelere giriş için lazım olan programlardı. Eğer cep telefonundan Youtube sitesine girip videoları izlemek istiyorsanız, engelli sitelere girmek için gereken VPN uygulamasına sahip olmanız gerekir.

VPN Unlimited, ücretsiz, güvenilir ve kullanışlı bir VPN servisidir. Bulunduğunuz ülkede engellenen sitelere rahatlıkla giriş yapmanızı sağlayan VPN Unlimited’i Android telefon ve tabletleriniz üzerinde ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

VPN servisleri farklı ülkelerdeki sunucular ile cihazınız arasında oluşturulan bir tünel sayesinde internete farklı ülkeler üzerinden bağlanmanızı sağlamaktadır. Bu nedenle yaşadığınız ülkede bulunan engellemeler ve yasaklardan etkilenmeyerek, internet üzerinde özgürce gezebilirsiniz. Gerçek IP adresinizi gizleyerek farklı bir IP adresi üzerinden internete bağlanmanızı sağlayan servis sayesinde internet üzerinde anonim olarak gezebiliyorsunuz. Güvenli ve özgür bir internet deneyimi yaşayabilmek için VPN Unlimited’i kullanabilirsiniz.

Özellikler:

Sponsorlu Bağlantılar
  • Ücretsiz
  • Sınırsız kota kullanımı
  • Yüklemesi ve kullanımı kolay
  • Tüm Dünya üzerinde buluan hızlı sunucular

Gezginler sitesi olarak sizlere bu VPN programını tavsiye ediyoruz. Bunun sebepleri ise birincisi tamamen bedava olması, ikincisi kullanımının çok kolay olması ve sonuncusu da oldukça gelişmiş özelliklere sahip ve işini iyi yapan bir uygulama olmasıdır.

Android için VPN Unlimited uygulamasının boyutu 6.4 MB dır ve aşağıdaki butona tıklayarak ücretsiz yükleyebilirsiniz.

indir3 Gezginler VPN Unlimited uygulaması indir Android cep telefonları için mobil

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar