Sponsorlu Bağlantılar

recep-ivedik_survivor Gezginler Recep Survivor Oyunu İndir Oyna Android Cep Telefonu İçin

Çıkardığı Recep İvedik karakterinin ilk üç filmiyle izlenme rekorları kıran bu serinin şimdi de 4. versiyonu olan Recep İvedik Survivor filmi çıktı. Filmiyle birlikte bu kaba saba ve komik karakterin oyunu da piyasaya sürüldü.

Sponsorlu Bağlantılar

Böylesine ayı ve öküz bir herifin Survivor yarışmasında neler yapabileceğini gerçekten herkes merak ediyor. Heyecan dolu, komik ve eğlenceli bu oyunu aşağıdan bedava olarak indirip tamamen ücretsiz şekilde oynayabilirsiniz.

Recep Survivor Oyunumuzun Genel Özellikleri:
– Kolay oynanabilirlik
– Zorlu seviyeler
– Özel Grafik
– Dokunmatik ekranlı telefon oyunu
– Ücretsiz android oyunu

Bu oyun dünya çapında efsaneye dönüşen meşhur Floppy Bird  oyununun Recep İvedik versiyonudur. Yani kolonlar arasından geçme tarzı bir oyundur.

indir3 Gezginler Recep Survivor Oyunu İndir Oyna Android Cep Telefonu İçin

Alternatif yükleme adresi

indir3 Gezginler Recep Survivor Oyunu İndir Oyna Android Cep Telefonu İçin

Android (apk) oyun nasıl yüklenir?

  • İndirdiğiniz .apk dosyasını bluetooth veya USB kablosu yardımıyla mobil cihazınıza atın. APK dosyasını bulup kurma işlemini tamamlayın, isterseniz APK installer gibi yardımcı programlar aracılığıyla da oyunu kurabilirsiniz. Bazı oyunları oynayabilmek için kurulumdan sonra oyun internet üzerinden dosya indirebilir, bu durumda bu işlemin bitmesini beklemeniz gerekir.
  • Bazı Android oyunları oynayabilmek için OBB dosyası da gerekmektedir. Eğer paylaşılmışsa OBB dosyasını da indirip mobil cihazınızın Android/obb/ klasörüne atmanız gerekiyor. (Eğer OBB klasörü yoksa kendiniz de oluşturabilirsiniz.)
Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar