Sponsorlu Bağlantılar

29-3-2014-13-21-15 Gezginler Program Kaldırıcı, Tamamen Silici, Arkadaki İzleri Temizleyici

Günümüzde o kadar çok kalitesiz program var ki, kurulumu birkaç saniye sürmesine rağmen kaldırmak için bizi saatlerce uğraştırabilir. Bazı programları kaldırırken hata verir, bazıları inatçı çıkar ve bir türlü kaldırılamaz, bazıları ise program kaldırıldı der ama arkada bir sürü çöp dosya ve izler bırakır. Hatta bazı virüsler içeren programlar Windows’un program kaldırma aracını etkisiz hale getirir ve böylece isteseniz de artık programı kaldıramazsınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu tip durumlarda size üçüncü parti bir program kaldırıcısı gerekir. Bunun için sizlere tavsiyem Advanced Uninstaller Pro’dur. İsmindeki pro kelimesine aldanıp ücretli ve pahalı programlardan birisi olduğunu düşünmeyin. Aslında eskiden paralıydı fakat sonradan sevenlerine bir kıyak geçip ücretsiz olarak hizmet vermeye başladılar.

Bilgisayara yüklenen her program Windows kayıt defterini değiştirir ve yeni bir kayıt ekler. Bu da bilgisayarın açılışını ister istemez yavaşlatır. Ayrıca siz programı kaldırdıktan sonra bu programın kayıt defterinde bırakacağı olası izler PC de hatalar çıkmasına neden olabilir.

Advanced Uninstaller Pro sayesinde her türlü gereksiz programı arkada hiçbir iz ve gereksiz dosya bırakmadan silebilirsiniz.

indir3 Gezginler Program Kaldırıcı, Tamamen Silici, Arkadaki İzleri Temizleyici

Sponsorlu Bağlantılar

Alternatif yükleme adresi

Boyut: 15.77 MB

Lisans: Ücretsiz

Platform: Win8/Win7/Vista/WinXP/Win2000

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar