Sponsorlu Bağlantılar

googletrnsltdsktp21 GEZGİNLER Google Araç Çubuğu ve Çeviri Programı Masaüstü Bilgisayar İçin

İngilizceden Türkçeye, Türkçeden İngilizceye veya diğer dillere hızlı çeviri yapabilmeniz için bugün sizlere iki farklı program tanıtıyorum. Bunlardan birincisi bir PC yani masaüstü bilgisayar programıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Tamamen bedava olan Free Google Translate Desktop  isimli bu program sayesinde masaüstündeki kısayol simgesine tıklayarak hemen programı açabilir ve anlık çeviri  yapabilirsiniz.

Yukarıda ana penceresinin resmi gözüken bu programın kullanımı çok çok kolay olup kopyala, yapıştır, temizle ve önceki çeviriye git gibi çok faydalı ve kullanışlı fonksiyonları da bulunmaktadır.

Bu programın en güzel tarafı panoya kopyaladığınız herhangi bir metin yazısını anında buraya otomatik olarak kendiliğinden yapıştırmasıdır. Böylece size zaman kazandırır ve çeviri işleminizi hızlandırır.

Boyut: 334.5KB

Sponsorlu Bağlantılar

Lisans: Ücretsiz

Platform: Windows XP/Vista/7/8

indir3 GEZGİNLER Google Araç Çubuğu ve Çeviri Programı Masaüstü Bilgisayar İçin

Alternatif link

gTrans Google Translator Interface 

Tanıtmak istediğim diğer program ise Google’ın  çeviri özelliğini daha gelişmiş ve şık görünen bir arayüzle ve daha pratik kullanım kolaylıkları sağlayan araçlarla birleştiren gTrans Google çeviri yazılımıdır.

Program, kullanıcılara kapsamlı modüller ile İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Portekizce dillerini birbiri arasında çevirebilen bir programdır. Windows işletim sistemi kullanıcıları için uygun olan ücretsiz bir programdır.
Google destekli olarak sunulan yazılım ile, masaüstü servisi ile direkt olarak masaüstündeki alan üzerinden hiç bir program ve web sitesi açmadan araştırma işlemleri sunan bir yazılımdır.
  • Lisans :
    Ücretsiz
  • Boyut :606 KB
  • Versiyon :5.0
  • Dil :TR / EN

indir3 GEZGİNLER Google Araç Çubuğu ve Çeviri Programı Masaüstü Bilgisayar İçin

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar