Sponsorlu Bağlantılar

pgware-gamegain-3-3-29-2013-0 Gezginler GameGain 2015 Oyun Hızlandırıcı Son Sürüm İndir

Bilgisayarınız çok eskidi ve artık yeni nesil bilmem kaç GB oyunları kaldırmıyor mu? Hiç sorun değil, yeni çıkan oyunların artık hızına yetişilmiyor. Bugün bir oyunun boyutu 30 GB gibi inanılmaz bir rakama ulaşabiliyor. Tabi haliyle tonla para verip alınan bilgisayar bile bu oyunları açarken kasıyor, yavaşlıyor ve takılıyor. Ama demokrasilerde çare tükenmez denen bir şey var. Gelin oyun oynarken bilgisayarınızı hızlandıracak olan GameGain programının özelliklerine ve nasıl kullanılacağına birlikte kısaca göz atalım:

Sponsorlu Bağlantılar

GameGain, sizin daha iyi ve rahat oyunlar oynamanız için bilgisayarınızı geliştiren bir optimizasyon aracıdır. Oyun performanslarını arttırmak amacı ile geliştirilen GameGain ile artık oyunlarınızı bilgisayarınızı daha fazla zorlamadan oynayabileceksiniz.

Bilgisayarınızda oyunları çok yavaş ve kötü kalitede oynuyorsanız bu optimizasyon aracı sayesinde oyun performanslarını arttırabilir ve oyunlardan aldığınız keyfi arttırabilirsiniz. Donanımınız ile ilgili hiçbir değişiklik yapmanıza gerek kalmadan performans artışı sağlayan GameGain sayesinde sisteminizi optimize etmek için masraf yapmaktan da kurtulabilirsiniz.

GameGain Windows işletim sistemi ayarlarında bazı değişiklikler yaparak bellek kullanımını düzenler. Ayrıca sistemi yavaşlatan kayıtları temizleyerek performans artışına yardımcı olur. Oyunları astronomik hızlarda ve en son sistem performanslarında çalıştıracağını garanti etmeyen GameGain, sisteminizin kapasitesine bağlı olarak farkedilir bir hız artışı sağlıyor.

Arkadaşlar bu programı kullanmaktan sakın çekinmeyin. Ben şahsen iki senedir bu programı kullanıyorum ve hiç başımı ağrıtmadığını gönül rahatlığı ile söyleyebilirim. Zaten tüm dünyada milyonlarca kullanıcı GameGain programını kurup kullanarak oyun performansını yükseltiyor ve tabi doğal olarak oyun deneyimi yani oyunlardan aldığı keyif de artıyor…

Sponsorlu Bağlantılar

Boyut: 3.63 MB

Lisans:Demo

Win8/Win7/Vista/WinXP

indir3 Gezginler GameGain 2015 Oyun Hızlandırıcı Son Sürüm İndir
Alternatif indir
indir3 Gezginler GameGain 2015 Oyun Hızlandırıcı Son Sürüm İndir
 indir3 Gezginler GameGain 2015 Oyun Hızlandırıcı Son Sürüm İndir
Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar