Sponsorlu Bağlantılar

İşte güvenlik programı denilince akla ilk gelen isimlerden biri. Eset firması güvenlik alanında dünyanın en önde gelen yazılım şirketlerinden biridir. Bugün Eset markasına olan güven dünya çapında milyonlarca kullanıcı sayısıyla kendisini göstermektedir.

Eset No32 Antivirüs programı her sene üzerine koyarak ve her gün yapılan sürekli güncellemelerle kendisini geliştirerek bilgisayar kullanıcılarının içini rahat ettirmeye devam ediyor. 2014 sürümüyle çok daha güçlenen Eset Nod32 programının ayrıntılı özelliklerini yazının devamında okuyabilirsiniz:

Sponsorlu Bağlantılar

ESET NOD32 Antivirus, bilgisayar kaynaklarını minimal bir şekilde kullanarak, bilgisayar kullanıcılarını virüslere ve casus yazılımlara karşı koruyan gelişmiş ve etkili bir antivirüs programıdır.

Programın en önemli özelliklerinden bir tanesi; sahip olduğu akıllı savunma sistemi ile bilgisayarınızı korurken sizleri açılan pencereler veya istatistiklerle rahatsız etmemesidir. Programın diğer bir karakteristik özelliği de kötü niyetli yazılımları ve özelliklerini sahip olduğu kendini koruma sistemi yardımıyla etkisiz hale getirmesidir.

Oldukça modern görünümlü ve şık bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program, bu sade görünümün altında kalan ayarlar sekmesi üzerinde birçok karışık ayarı ve seçeneği de kullanıcılara sunmaktadır. “Akıllı” ve “Özel” tarama seçenekleri yardımıyla tüm diski veya diskin kendi belirleyeceğiniz bölümünü virüs, casus yazılım veya zararlı yazılımlara karşı hızlı bir şekilde tarayan program, ayrıca ağ sürücüleri, çıkarılabilir medya aygıtları ve yerel sürücüleri de taramanıza olanak sağlar.

Bilgisayarınız üzerinde sürekli olarak bir kalkan görevi gören Eset NOD32, gerçek zamanlı tarama sistemi sayesinde bilgisayarınız üzerine yapılmaya çalışılan izinsiz girişleri ve şüpheli aktiviteleri tespit ederek önüne geçer.

Sponsorlu Bağlantılar

 Gezginler ESET NOD32 Antivirus 2014 Türkçe Son Sürüm İndir Windows 8.1 7 Xp Vista

Mozilla Thunderbird, Microsoft Outlook ve Outlook Express gibi piyasada yer alan en popüler e-posta istemcileriyle entegre olarak çalışabilen Eset NOD32, aynı zamanda tarafınıza gelen e-postaları da inceleyerek, olası tehditlere veya saldırılara karşı sizi ve bilgisayarınızı korumaktadır. ThreatSense adlı tarama motoru sayesinde sisteminizi her türlü tehlikeye karşı koruyan program, gerçekten kusursuz bir güvenlik çözümü sunmaktadır.

Birçok mevcut özelleştirme seçeneğine de sahip olan Eset NOD32 ile herhangi bir konu hakkında daha çok bilgi almak istiyorsanız yardım butonlarını kullanabilir ve merak ettiğiniz konu hakkında daha çok bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu sayede programı kullanırken karşılaşabileceğiniz zorlukları da en aza indirerek, mükemmel bir antivirüs programı deneyimi yaşayabilirsiniz.

Tüm bunların dışında virüs, zararlı yazılım, casus yazılım ve çok daha fazlasına karşı bilgisayarınızı oldukça hızlı bir şekilde tarayan program, sistem kaynaklarınızı da piyasadaki diğer rakiplerine göre çok daha ılımlı bir şekilde kullanarak, bilgisayarınızın genel performansını düşürmemektedir.

Eğer sistem güvenliği veya kullanıcı arayüzü üzerinde değişiklik yapmak isterseniz, program içerisinde yer alan gelişmiş ayarlar sekmesi altına giriş yapabilir ve neler yapabileceğinizi görebilirsiniz.

Yine Eset NOD32 üzerinde yer alan bir diğer güzellik olan şifre koruma özelliği sayesinde, bilgisayarınızın başına oturan bir kullanıcının sizin izniniz dışında programı kapatmasını, silmesini ve ayarlarını değiştirmesini engelleyebilirsiniz. Ayrıca ESET SysInspector ve ESET SysRescue gibi yardımcı araçlar sayesinde kurtarma diskleri de oluşturabilirsiniz.

Çevrimiçi ve çevrimdışı güvenlik konusunda bilgisayar kullanıcılarına oldukça etkili bir çözüm sunan NOD32, sahip olduğu akıllı tarama motoru ve gelişmiş özellikleriyle her seviyeden bilgisayar kullanıcısının denemesi gereken bir antivirüs programıdır.

ESET NOD32 Antivirus Özellikleri:

  • Akıllı tarama
  • Temiz ve güvenli e-posta
  • Çıkarılabilir disk güvenliği
  • Sistem araçları
  • Kendini koruma sistemi
  • Şifreli koruma

Son 2 yıldır Eset Nod32 programını kullanan birisi olarak içinde şüphe olan ve alıp almamakta kararsız olan herkese mutlaka denemelerini tavsiye ediyorum. En azından deneme sürümünü indirip deneyiniz ve başkalarının ne söylediğini umursamadan kendiniz gerçeği görünüz…

Win8/Win7/Vista/WinXP/win8.1

Lisans: Demo

Boyut: 62.39 MB

indir3 Gezginler ESET NOD32 Antivirus 2014 Türkçe Son Sürüm İndir Windows 8.1 7 Xp Vista

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar