Sponsorlu Bağlantılar

ffm Gezginler DVD yapma, hazırlama, düzenleme programı ücretsiz indir

Eğer gerçekten profesyonel görünen usta işi DVD ler oluşturmak isterseniz ve bunun için para ödemek istemiyorsanız, sizlere önerim tamamen ücretsiz olan DVDStyler programıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu program MPG formatındaki videoyu direk kullanabilmektedir ve NTSC/PAL menüleri ve arkaplan ekleme özelliğine sahiptir. DVDStyler  programıyla hazırladığınız menülerin istediğiniz yerine yazı yazabilirsiniz ve yazıların fontunu yani yazı tipini ve rengini kendinize göre değiştirebilirsiniz.

DVDStyler  programının kullanımı gerçekten bundan daha kolay olamazdı. Nasıl kullanıldığını kısaca açıklamak gerekirse;

Yeni proje: Yeni bir proje oluştururken Avrupa ülkelerindeki TV standardı olan PAL’i seçmelisiniz.

Video Eklemek: Videolarınız MPEG2 biçiminde olmalı. Soldaki menüden Directories‘e tıklayın. Buradan eklemek istediğiniz dosyaları bulun ve Menu 1 adlı standart simgenin yanına sırayla dizin.

Sponsorlu Bağlantılar

Düğmeler: Video dosyalarının herbirine ait birer düğme oluşturmak için sağ fare tuşuyla büyük siyah önizleme penceresine tıklayın ya da resmi içerisine sürükleyin. Düğmeye sağ tuşla tıkladıktan sonra Properties‘den konum ve saydamlık derecesi gibi değerleri değiştirebilirsiniz.

Arkaaplan: Sürükle bırak yöntemiyle herhangi bir resmi ön izleme penceresine taşımalısınız. DVDStyler kullanıcılara sekiz farklı arkaplan görüntüsü sunuyor. Elbette bunlara yenilerini de eklemek mümkün. Şimdi File / Burn DVD‘yetıklayarak DVD’inizi oluşturabilirsiniz.

Yazma seçeneklerinden Just generate‘i kullandığınızda program ISO dosyasını üretecek. Bunun direkt olarakDVDStyler üzerinden ya da farklı bir programa kopyalayarak DVD‘inize son şeklini verebilirsiniz.

Gördüğünüz gibi bilgisayar kullanmaya yeni başlayan birisi ve DVD hazırlamaktan pek anlamayanlar bile çok rahat bir şekilde bu programı kullanabilir ve kendi DVD lerini yapabilir. Çünkü gerçekten çok basit bir program ve en güzel yanı da tamamen ücretsiz olmasıdır.

indir3 Gezginler DVD yapma, hazırlama, düzenleme programı ücretsiz indir

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar