Sponsorlu Bağlantılar

screen568x5682 Gezginler Dart Oyunu Ücretsiz İndir Android iPhone iPad iOS mobil cep telefonu için

Dart tutkunları için süper bir dart oyunuyla karşınızdayız. Muhteşem kalitede grafiklere sahip olan bu bedava oyunu oynamak gerçekten çok eğlenceli. Hem Android’li cep telefonlarında hem de iOS işletim sistemini kullanan iPhone iPad veya iPod gibi  akıllı cihazlarda tamamen bedavaya oynayabileceğiniz bu harika oyunun ayrıntılarını yazının devamında okuyabilirsiniz…

Sponsorlu Bağlantılar

Darts Match, bilgisayara karşı veya Facebook arkadaşlarınız ile karşılaşarak kimin daha yetenekli olduğunu gösterebileceğiniz bir yetenek oyunudur. iPhone ve iPad’lerinize ücretsiz olarak indirerek oynayabileceğiniz oyunda 301, 501 ve zaman karşı olarak 3 farklı oyun modu bulunmaktadır. Dilerseniz oyuna ciddi anlamda başlamadan önce pratik yaparak kendinizi test edebilirsiniz.

Farklı oklar kullanarak oynayabileceğiniz oyunun kontrol mekanizması oldukça rahat ve basittir. Bu nedenle oynarken herhangi bir problem yaşamazsınız. Oyunda oku hedefe doğru olarak atabilmek için parmağınız ile basılı tutarak hem yönünü hem de hızını belirleyebiliyorsunuz. Parmağınızı bıraktığınızda ise oku hedefe atıyorsunuz. Parmağınızı ne kadar uzun süre basılı tutarsanız attığınız ok o kadar yukarı gidecektir. Buna dikkat ederek atışlarınızı en iyi şekilde ayarlamalı ve hedefi tam 12’den vurmalısınız.

Daha önceki dart oyunlarını boş verin ve Darts Match isimli bu oyunu mutlaka ama mutlaka deneyin. Çünkü gerek grafikleri gerekse oynanışı bakımından rakiplerine fark atar. Üstelik tamamen ücretsiz olarak oynanıyor.

screen568x56811 Gezginler Dart Oyunu Ücretsiz İndir Android iPhone iPad iOS mobil cep telefonu için

Sponsorlu Bağlantılar

Oyunun boyutu iOS için 47.8 MB  iken, Android için ise sadece 28 MB.

Oyunun lisansı: ücretsiz

Android için indir

indir3 Gezginler Dart Oyunu Ücretsiz İndir Android iPhone iPad iOS mobil cep telefonu için

iOs için indir (iphone ipad ipod)

indir3 Gezginler Dart Oyunu Ücretsiz İndir Android iPhone iPad iOS mobil cep telefonu için

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar