Sponsorlu Bağlantılar
2014-04-15_14-52-34 GEZGİNLER ANDROİD FLASH PLAYER İNDİR 2014 TÜRKÇE

Gezginlerden android için flash player indir son sürüm

Merhaba arkadaşlar, bildiğiniz gibi Adobe Flash Player programı Android’li akıllı telefon ve tabletler için flash dosyaların açılmasını sağlar.  Günümüzde internet sitelerinin pek çoğunda artık flash içerikler yer almaktadır. Bu flash içerikler flaş oyunlar şeklinde olabileceği gibi bazı online sorgulama, hesap kitap yada eğlenceli animasyon videolarını da kapsamaktadır. Yani kısaca özetleyecek olursak her akıllı cihaz sahibinin mutlaka yüklemek zorunda olduğu bir uygulamadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adobe Flash Player ile internet adreslerinde kullanılan zengin görselleri görüntüleyebilir ve video oynatıcılarını çalıştırabilirsiniz. Son dönemlerde internet sitelerinde bolca kullanılan flash içeriklerin tarayıcı üzerinde görüntülenmesini sağlayan Adobe Flash Player, hemen her mobil cihazda yer alması gereken ilk uygulamalardan biridir.

Not: Uygulama Google Play üzerinde artık yayınlanmamaktadır. Adobe’un Android Flash Player uygulamasını geliştirmeyi durdurması nedeniyle Google Play’den de kaldırılan uygulama sayfası sadece daha önce Adobe Flash Player uygulamasını indiren kullanıcılara açılmaktadır. Bu nedenle size doğrudan uygulamanın APK kurulum dosyasını sunuyor. APK dosyasını Android cihazınızın SD kartına atmanız ve “Ayarlar / Güvenlik / Bilinmeyen Kaynaklar” kısmını seçili yapmanız yeterli olacaktır.

Bu uygulamanın boyutu 4.5 MB olmakla birlikte diğer sitelerden verdiğimiz linkler ikide bir sorunlu olduğu için kırık link probleminin önüne geçmek için Adobe Flash Player uygulamasını kendi sunucularımıza yüklemek zorunda kaldık. Aşağıdaki linke tıklayarak indirebilirsiniz. Uygulama tamamen tertemizdir. Hiçbir şekilde virüs yada torjan içermemektedir.  Tamamen orjinal yani resmi kurulum dosyasını sunucularımıza upload etmek zorunda kaldık. Çünkü artık Google’ın politikaları gereği Google Play den silinmiş durumda.

indir3 GEZGİNLER ANDROİD FLASH PLAYER İNDİR 2014 TÜRKÇE

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar