Sponsorlu Bağlantılar

Almanya’nın otobanlarında seyahat edin

german-truck-simulator-17 German Truck Simulator

Sponsorlu Bağlantılar

German Truck Simulator, Euro Truck Simulator’ın yaratıcılarının elinden çıkıyor ve başlık aslında bilmeniz gereken her şeyi anlatıyor. Lisanslı MAN araçlarının da içinde bulunduğu bu gerçeğe yakın kamyonların kontrolünü alın ve çeşit çeşit yüklerin Almanya içinde nakliyesini yapın.

German Truck Simulator’da birbirine otoban ve ana yollarla bağlı ülkenin her köşesinden toplam 18 Alman şehri var. Bu demo yalnızca bir saatlik olsa da, oyunda uzun kariyer modunu bulabilirsiniz. Bu uzunluk oyunun büyüklüğünü anlamaya yetecek kadar fazla! German Truck Simulator’daki mesafeler çok etkileyici ve sevkiyatlar ülkenin içerisinde gerçekten seyahat ediyormuşsunuz gibi zaman alacak.

Diğer kamyon simülasyonları gibi bu da kamyonseverlere yönelik. Gerçekçi bir şekilde kamyon sürmek fikri hoşunuza gittiyse, German Truck Simulator tam size göre. Sollamaları takip edebilmek için gözünüzün sürekli aynalarda olması gerektiğinden, otoyollarda araç kullanmak diğer sürüş oyunlarında araç kullanmaya benzemez. Herkes sizi sollamaya çalışacak! Kontroller hem meraklılarını memnun edecek hem de yeni başlayanlara kolay gelecek kadar etkili ve detaylı.

German Truck Simulator’ın grafikleri bir miktar sönük kalıyor; yine de yeterince iyi, ayrıca yanından geçeceğiniz şehirler çok güzel görünüyor. Sesler mükemmel değil ama en azından işlevsel.

Sponsorlu Bağlantılar

German Truck Simulator’ı sevmek için yavaş gidilen, uzun yolculuklardan zevk almak gerek. Diğer birçok oyundan daha az stresli olması onu çekici kılıyor. Kamyon koleksiyonu yapma ve kamyonları yenileme kariyerleri, gerçek sürüş deneyiminden sonra ikinci sırada geliyor.

Oyunun herkese hitap etmesi beklenmez; ancak German Truck Simulator taşımacılık yaparken kocaman bir alanı keşfedeceğiniz mükemmel bir kamyonculuk oyunu.

Artıları

  • İlgi çekici grafikler
  • Gidilecek bir çok yer
  • Gerçekçi
Eksileri

  • Otoyollar durgunlaşabiliyor
  • Görevler çok uzun zaman alıyor!
Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar