Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızın (PC) halihazırdaki mevcut yazılımları ve donanımları hakkında detaylı bilgi almak için özel olarak tasarlanmış ücretsiz ve kullanışlı bir programdır.

Free-PC-Audit_1 Free PC Audit-Bilgisayar Donanımı ve Yazılımı İle İlgili Ayrıntılı Bilgi Gösteren Program

Sponsorlu Bağlantılar

Program portable yani taşınabilirdir bu nedenle kurulum gerektirmez. Kısacası çift tıklayıp direk olarak açabilir ve kullanabilirsiniz. Bunun diğer bir anlamı da programı USB flaş belleğe yükleyebilme ve başka bilgisayarlara atarak anında çalıştırabilme imkanınızın olmasıdır. 

Daha da önemlisi programı kurmak için Windows kayıt defterine ekstra bir girdi oluşturmak zorunda kalmayacak  olmanızdır.

Programın arayüzü üç standart pencereden oluşur. Bunlar  “System”, “Software” ve “Processes”  dir.

System kısmında ip adresi, kullanıcı adı, tanım, işletim sistemi, Windows ürün anahtarı, internet explorer versiyonu, model, BIOS, seri numarası, anakart, işlemci, fiziksel bellek, bellek slotları, disk, sürücüler, CD Rom, video, monitör, multimedya, başlangıç programları ve servis paketi gibi parametreler ile bu parametrelerin değerini görebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Software kısmı sizlere bilgisayarınıza yüklü her programın ürün anahtarı, yayıncısı, kurulum tarihi, boyutu ve versiyonu gibi bilgileri görmenize izin verir.

Processes kısmında ise bilgisayarda çalışmakta olan bütün işlemleri görebilirsiniz.

Free PC Audit programı oldukça hafiftir ve çok az sistem kaynağı tüketir. Herhangi bir çökme donma takılma ve hataya neden olmaz.

OS:Windows tümü

Boyut: 1 mb

Lisans: ücretsiz

İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar