Sponsorlu Bağlantılar

landscape-2 Fotoğraf listeleme/sıralama/kategorilere ayırma programı iPhone ve Android için ücretsiz indir

Hem Android’li hem de iOS’lu akıllı cep telefonları için kaliteli ve ücretsiz bir fotoğrafları organize etme uygulaması arıyorsanız sizlere önerim Impala programıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Peki neden bu uygulamayı tavsiye ediyorum?

Bir kere bu program telefonun hafızasında bulunan bütün resimleri otomatik bir şekilde gruplandırıp organize ederek düzenli bir hale getiriyor.

Değişik kategoriler altında fotoğrafları topladığı için artık istediğiniz resimleri bulmakta hiç zorluk çekmiyorsunuz.

Örneğin kedi fotoğrafları, plaj fotoğrafları, yemek fotoğrafları gibi oluşturacağınız ve belirli özelliklerle filtreleyeceğiniz kategoriler altına resimlerinizi otomatik olarak aktaracak olan uygulama, sonrasında bu resimlere kolayca ulaşmanıza olanak sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Her ne kadar yer yer hata yapabiliyor olsa da genele vurulduğu zaman oldukça etkileyici ve başarılı sonuçlar sunan uygulama, sahip olduğu bu özellik sayesinde sizlere farklı bir fotoğraf listeleme ve kategorize etme deneyimi sunuyor.

Bahsetmiş olduğumuz bu can alıcı özelliğin dışında içerisinde birçok fotoğraf filtresi de barındıran uygulama, fotoğraflarınız üzerine Instagram’da olduğu gibi filtreler ekleme şansını da sizlere sunuyor. Hatta bunu bir adım öteye taşıyarak, hangi fotoğraflarınız için hangi filtreleri kullanmanız gerektiği konusunda da size tavsiye veren uygulama gerçekten farklılık yaratıyor.

Tüm bu nedenlerin yani Impala uygulamasının sahip olduğu gelişmiş özelliklerinin yanı sıra tamamen ücretsiz olması nedeniyle bu uygulamayı sitemizi takip eden bütün ziyaretçilerimize tavsiye ediyorum.  Uygulamayı yüklemek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz…

Boyut: 76 MB

iOS için indir (iphone, ipad, ipod)

indir3 Fotoğraf listeleme/sıralama/kategorilere ayırma programı iPhone ve Android için ücretsiz indir

Android için indir

indir3 Fotoğraf listeleme/sıralama/kategorilere ayırma programı iPhone ve Android için ücretsiz indir

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar