Sponsorlu Bağlantılar

Firefox-Password-Remover_1 Firefox üzerinde kayıtlı tüm şifreleri ve giriş bilgilerini silme temizleme programı

Firefox tarayıcısı ile internette gezinirken üyelik gerektiren websitelerine girmek için kullandığınız  kullanıcı adınız ve şifreniz otomatik olarak kaydedilir. Aslında bu güzel ve faydalı bir özelliktir. Böylece her defasında aynı siteye girerken tekrar tekrar login bilgilerinizi girmenize gerek kalmaz. Fakat çeşitli nedenlerle kullanıcılar bazen Firefox tarafından saklanılan bu özel giriş bilgilerini ve şifrelerini silmek isteyebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Böyle bir ihtiyaç durumunda sizlere Firefox Password Remover yazılımını öneriyorum. Bu programı çalıştırdığınızda penceresi üzerinde şimdiye kadar Firefox’u kullanarak girdiğiniz ve kaydedilmiş kullanıcı adları ve şifrelerinizi liste halinde gösterir. Siz isterseniz bunları tek tek seçerek silebilir ya da isterseniz tümünü birden tek bir tuşla temizleyebilirsiniz. Programın bilgisayarla yeni tanışan ve pek fazla anlamayanlar için bile kullanımının oldukça kolay ve basit bir arayüzüne sahip olduğunu belirtelim.

Programın en büyük avantajı ise tarayıcı üzerine bir ana şifre koyulmuş olsa bile kayıtlı tüm giriş bilgilerini hızlı bir şekilde tarayarak kullanıcıların görebilmesini sağlamasıdır.

Ayrıca programın kurulum dosyası içerisinde bir de taşınabilir sürümü yer almaktadır. Taşınabilir sürüm yardımıyla Firefox Password Remover’ı bir flash bellek yardımıyla yanınızda taşıyabilir ve ihtiyacınız olan her durumda kullanabilirsiniz.

Bir yerde Firefox’un gizlilik ayarlarını hiçe sayan program yardımıyla daha önceden Firefox üzerine girmiş olduğunuz ama unuttuğunuz tüm kayıtlı şifrelerinizi kolaylıkla bulabilirsiniz.

indir3 Firefox üzerinde kayıtlı tüm şifreleri ve giriş bilgilerini silme temizleme programı

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win8/Win7/Vista/WinXP
Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar