Sponsorlu Bağlantılar

Dünyanın gözde futbol sim oyunu şimdi daha da iyi

2011-07-19-01-700x391 FIFA 12

Sponsorlu Bağlantılar

FIFA 12, EA’nın epik oyun efsanesinin en son bölümü. Oyunun en son takım ve oyuncu verileriyle güncelleştirilmesinin yanı sıra, FIFA 12 bazı etkileyici yeni özelliklerle de donatıldı.

Son yıllarda FIFA serisi Pro Evolution Soccer’a iyi bir rakip haline geldi ve çoğu kişi, FIFA 12’nin PES 2012’den daha eksiksiz bir futbol deneyimi sunduğunu söyleyecektir.

 

FIFA 12’de neler yeni?

 

Sponsorlu Bağlantılar

Son yıllardaki başarısına başarı katan FIFA 12, üç ana geliştirme sunuyor:hassas top sürmetaktik savunma ve oyuncu çarpışma motoru. Tüm bunlar, özellikle de üçüncüsü oyun deneyimi üzerinde büyük bir etkiye sahip.

 

Bu ne anlama geliyor?

 

Çarpışma motoru muhtemelen oyun üzerindeki en büyük etkiye sahip ve oyundakitop çalma ve temas dinamiğini gerçekten değiştiriyor. FIFA 12’nin çarpışma motoru top çalmaların çok daha gerçekçi görünmesini ve hissedilmesini sağlıyor ve şüphesiz çok daha fazla oyuncu yaralanmalarıyla sonuçlanıyor! FIFA 12’de iki oyuncu topa yükseldiğinde, artık eskisi gibi mükemmel bir şekilde birlikte yere inmiyorlar; diğer oyuncuyla yapılan temasa bağlı olarak yere düşebiliyorlar.

Savunma genel olarak elden geçirilmiş ve artık “baskı” düğmesine basmak suretiyle en yakın savunma oyuncusunun atak oyuncusuna baskı yaparak topu çalmasını beklemek mümkün değil. Aslında FIFA 12’de bunu yaptığınızda mücadelenin zamanlamasını ciddi biçimde bozabilir ve oyuncunun kurtulmasına izin vermiş olursunuz. Bu yeni taktik savunma sisteminde zamanlama her şey ve başlangıçta biraz can sıkıcı olsa da, sonunda öğrendiğinizde karşılığını alıyorsunuz.

FIFA 12’de top sürerken, önceki sürümlere göre kontrolü çok daha fazla elinizde tuttuğunuzu hissediyorsunuz. Sonuç olarak savunma oyuncularını atlatmak da çok daha eğlenceli ve numara çekmek de daha kolay görünüyor.

 

FIFA 12 ne kadar gerçekçi?

 

Çok. Her zamanki gibi FIFA 12 tam lisanslı, bu nedenle favori oyuncularınızla ve kulüplerinizle oynayabileceksiniz ve oyun yaz ve kış transfer pencerelerini izleyecek; böylece takımlar gerçek hayattaki emsallerini yansıtacak.

Grafiklerde de artan bir gelişme olmuş ve animasyonlar geçen yılın oyunundan daha iyi. FİFA 12’nin ful sürümü, sosyal yönü çok daha geniş olan büyük bir online bileşene sahip. Favori takımlarınızdaki performanslarınızla onların genel topluluk puanlarına katkıda bulunmanızı sağlayan Kulübünüzün Lig Tablolarını Destekleyin özelliği var. EA aynı zamanda FIFA 12’yi gerçek hayattaki futbol haberleriyle güncel tutma sözü veriyor.

 

Demoda neler var?

 

FIFA 12 demosu Manchester City, AC Milan, Olympic Marseille, Borussia Dortmund, Barcelona ve Arsenal’e erişim sağlıyor. Seçenekler oldukça sınırlı ve top seçimi, hava durumu ve devrelerin uzunluğu gibi ayarlar bu demoya dahil edilmemiş. Oyunun tüm diğer öğeleri de demoda eksik; bu nedenle sadece bir pratik oyunu oynayabiliyorsunuz ama yine de demo FIFA 12 hakkında size iyi bir fikir veriyor.

 

Artıları

  • Olağanüstü grafikler
  • Gerçekçi oyun
  • Lisanslı takımlar ve oyuncular
  • Elden geçirilmiş denetimler
Eksileri

  • Savunma zor olabiliyor
Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar