Sponsorlu Bağlantılar

felix-arti-6983-13 Felix Artı Finans Takip Programı Türkçe İndir Ücretsiz Deneme Sürümü Yükle

Küçük ve Orta büyüklükteki işletmelerin finans takiplerini kolay bir şekilde yapabilecekleri Felix Artı programı ile cari, stok, satış, satın alma gibi işlem takiplerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Yazılım ile standart cari, stok, satın alma, barkod, tahsilat ve daha birçok işlemi yapabilirsiniz. Tamamen Windows altyapısı kullanılarak geliştirilmiş olan Felix Artı yazılımı oldukça işlevsel olmasının yanında kolay kullanılabilir ve çabuk öğrenilebilir bir yazılım olması ile de dikkat çekmektedir. Programı ön muhasebe işlemlerine ihtiyaç duyan Tekstilciler, Yedek parçacılar, Nakliyat firmaları, Mobilyacılar, Marketler, Mağazalar, Pazarlamacılar, Döviz büroları ve hizmet sektöründeki işletmeler kullanabilirler. Bunların yanında hızlı ve kolay bir kuruluma sahip olan yazılım hızlı arama ve gelişmiş filtreleme özelliği, hareketlerden ilgili evraklara hızlı geçiş, sahalara göre gruplama, sıralama, tamamen özelleştirilebilir raporlama seçenekleri, özel fatura tasarımı olanağı ve Xls, Csv, Html, Txt formatında çıktı alabilme özelliklerini de yapısında barındırmaktadır.
Felix Artı yazılımı Firebird SQL Server veritabanı kullanmakta ve programın sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi için sisteminizde Firebird kurulu olması gerekmektedir.
indir3 Felix Artı Finans Takip Programı Türkçe İndir Ücretsiz Deneme Sürümü Yükle
  • Lisans :Demo
  • Boyut :14.9 MB
  • Dil :Türkçe
Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar