Sponsorlu Bağlantılar

Fatura-Tahsilat-Programı-3.2.0-1 Fatura Tahsilat Programı Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Demo  Yükle Deneme Sürümü Download

Fatura ile yapılan bütün ödeme işlemlerini düzenleyebileceğiniz ve yönetebileceğiniz bir program olan FaturaSoft Fatura Tahsilât Programı ile ev, iş ve cep telefonları, elektrik / su / doğalgaz, Kredi Kartı, EFT, Hesaba ve isme para yatırma, Sosyal Güvenlik, Digiturk ve kablolu TV gibi ve diğer bütün fatura ile ödeme yapılan işlemleri yönetebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Programın Özellikleri
Kredi kartıyla ödeme alma
Müşteri hafızası ile önceki müşterileriniz bilgilerini kolaylık girme
Müşterilerin geçmişteki dökümlerini alabilme
Tahsilât İşlemleri arasında hızlı geçiş
Çevrimiçi gelir ve ciro dökümü
Gelir ve ciro için grafikli istatistik
Toplu SMS gönderme imkânı
Ayrıca bütün bankalar ve Vergi Kimlik No, SSK, TC Kimlik No, Telefon Borcu gibi sorgulama siteleriyle entegre çalışmaktadır.

FaturaSoft programı oldukça hızlı çalışan ve düzenli işlem yapan bir yazılımdır. Online olan güncellemeler kontrol edilip otomatik olarak yükseltilebilir. Çoklu kullanıcı imkanına da izin veren program ayrıca programın yeniliklerinden haberdar olabileceğiniz ve ücretsiz danışmanlık alabileceğiniz bölümlere de sahiptir. İçinde bir de hesap makinesi bulunan program otomatik olarak yedekleme yapmakta ve veri kurtarması gerçekleştirmektedir.

indir3 Fatura Tahsilat Programı Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Demo  Yükle Deneme Sürümü Download

Versiyon:3.2.0

Sponsorlu Bağlantılar

Boyut:1.58 Mb

Program Dili:Türkçe

İşletim Sistemi:Windows Tümü

Lisans:Kısıtlı (Demo)

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar