Sponsorlu Bağlantılar

Far Cry 3 Türkçe Yama iyihile

Oyunlar için Türkçe yama paylaşımlarımız devam ediyor. Son çıkan oyunlardan olan Far Cry 3 için oyun çeviri ekibi tarafından hazırlanmış bu yama ile %100 oranında Türkçe bir oyuna kavuşacaksınız. Far Cry 3indirip hemen bu yamayı kurabilir ve oyunu bu şekilde oynayabilirsiniz. Ayrıca oyunu bitirmiş arkadaşlara bir de böyle oynamalarını tavsiye ediyoruz, zira hikayeyi daha iyi anlayıp oyundan daha fazla zevk alabilirler.

Sponsorlu Bağlantılar

Yama kurulum: Yamayı kurmaya başlamadan önce Far Cry oyununu tamamen kapatmanız gerekiyor. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı Far Cry oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama “C:Program FilesUbisoftCrytekFar Cry” klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, FarCry TR yama eklentisinin kurulumu sırasında Gözat… butonuna tıklayarak oyunu kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

Not: Her ihtimale karşı “C:Program FilesUbisoftCrytekFar CryBin32″, “C:Program FilesUbisoftCrytekFar CryLanguages”“C:Program FilesUbisoftCrytekFar CryTextures”klasörlerinin bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer Far Cry TR yama dil yamasından memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeklere ihtiyacınız olacaktır.

indir

Far Cry 3 Türkçe Yama İndir : Tıkla İndir

Bu yama Far Cry oyunu için hazırlanan türkçe lisan paketidir. Bir yama olduğu için önce bilgisayarınızda Far Cry oyunu kurulu olmalıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

indir

İndireceğiniz Far Cry TR dil yama eklentisini yükleyerek Far Cryı Türkçe oynayabileceksiniz.

Özellikler:

Menü, Görevler ve Altyazılar: Yüzde İşareti100

Kurulum:
Yamanın kurulum dosyasını indirin  Sağ Ok FarCry_TR_Yama kurulum dosyasını çalıştırın Sağ Ok kurulumu tamamlayın.

Ekran Görüntüleri

Far Cry Türkçe Yama

Not: Tanıtım videosunun Türkçe yamayla alakası olmayabilir.

 

indir

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar