Sponsorlu Bağlantılar

breeze-home-medium En İyi Film Arşiv Programı, Bilgisayardaki Filmleri Arşivleme Kataloglama Saklama Depolama Programı

Movienizer yazılımı yıllardır biriktirmiş olduğunuz filmlerinizi katologlar halinde düzenlemenizi sağlayan kullanımı kolay ve hızlı bir film arşivleme yazılımıdır.

Sponsorlu Bağlantılar
Yıllardır koleksiyonunu yaptığınız ve bir yerlerde düzensiz olarak duran filmlerinizi, DVD’ lerinizi, HD-DVD, Blu-Ray disklerinizi bir yerde toplayabilir düzenlemelerini yapabilirsiniz. Böylece yıllardan beri biriktirdiğiniz belkide varlığını bile unuttuğunuz bir çok filmi yeniden gözden geçirme olanağına sahip olacaksınız. Ayrıca bu yazılımda filmleriniz ile ilgili bilgilerinizi girerek daha detaylı bir arşiv hazırlayabilirsiniz. Bunun yanında filmler hakkında detaylı bilgilere ulaşarak hangi oyuncunun hangi filmde oynadığını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirmek için tek yapmanız gereken yazılımı çalıştırdıktan sonra aradığınız oyuncunun ismini yazarak indir butonuna basmanız yeterli. Bu sayede aradığınız oyuncunun oynadığı tüm filmler karşınıza gelecektir.
Bu programı 30 gün boyunca kullanabilirsiniz. Fakat daha sonra satın almanız gerekecek. Eğer aynı işlevi gören ücretsiz ve üstelik Türkçe olan bir film arşivleme programı istiyorsanız sizlere buradaki programı indirmenizi tavsiye ediyoruz.
indir3 En İyi Film Arşiv Programı, Bilgisayardaki Filmleri Arşivleme Kataloglama Saklama Depolama Programı
Alternatif indirme linki:
indir3 En İyi Film Arşiv Programı, Bilgisayardaki Filmleri Arşivleme Kataloglama Saklama Depolama Programı
  • Lisans :Demo
  • Boyut :20.87 MB
Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar