Sponsorlu Bağlantılar

Earth_Alerts_Deprem_Programi-2-400X302 Earth Alerts Doğal Afet ve Deprem Programı Bedava İndir Ücretsiz Yükle Son Sürüm Download

Özellikle ilgili kişiler için hazırlanmış olan Earth Alerts programı sizi dünyanın herhangi bir yerinde gerçekleşmiş olan bir doğal afetten haberdar edebiliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Birçok güvenilir kaynak kullanan program, online bilgiler eşliğinde eğer dünyanın bir noktasında bir afet gerçekleşirse sizi anlık iletilerle bilgi verebiliyor.

Deprem, volkan, sel, tsunami, fırtına, tayfun ve kasırga gibi diğer bütün doğal afetlerden haberdar olmak istiyorsanız Earth Alerts size dünyanın yaptığı bütün sürprizleri aktarabiliyor.

Fotoğraf ve uydu görüntüleriyle desteklenen programda uyarılar ve raporlarda bulunmakta ve size detaylı bilgi verilmesi sağlanmaktadır.

Ayrıca Eart Alerts size sadece günümüzde olan veya olması uyarılan afetlerin bilgisini vermez ayrıca günümüze kadar gelmiş birçok afet bilgisini de içermektedir ve aramalarla bu afetleri öğrenebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca meteoroloji bilgisi veren program size dünyanın her yerinden hava raporları sunmakta ve detaylı şekilde tahminler de vermektedir. Kısacası dünyadaki doğal olaylardan haberdar olmanızı sağlayan bu program sizin için doğaya açılan bir pencere gibi olacaktır.

indir3 Earth Alerts Doğal Afet ve Deprem Programı Bedava İndir Ücretsiz Yükle Son Sürüm Download

Versiyon:2013.1.128

Boyut:2.82 Mb

Program Dili:İngilizce

İşletim Sistemi:Windows Tümü

Lisans:Ücretsiz (Freeware

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar