Sponsorlu Bağlantılar

pdf-epub-drm-removal-9991-96 E-Kitap Koruması Kaldırma Programı

ePub ve PDF ile hazırlanmış e-kitaplarda bulunan koruma güvenliğini kaldırmak için PDF ePub DRM Removal yazılımını Windows bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Küçük boyutu ve kolay kullanımı ile dikkat çeken yazılım sayesinde sadece tek bir tıklama hareketi ile ePub ya da PDF dosyası üzerinde dönüştürme işlemi yaparak e-kitap içerisinde bulunan DRM güvenliğini kolay bir şekilde kaldırabilirsiniz. Ayrıca PDF ePub DRM Removal yazılımı ile hiç bir kalite kaybı olmadan e-kitap kayıt edebilir, DRM olmadan kaynak dosyaları yedekleyebilirsiniz.
Program ile DRM’ sini kaldırmış olduğunuz kitapları iPad, NOOK, Sony Reader gibi aygıtları kullanarak hiç bir sınırlama olmadan okuyabilirsiniz.
DRM Nedir? : Yüklenen içeriğin yasal kullanımı anlamına gelen DRM, dijital haklar yönetmeliğinin kısaltılmış ifadesi olarak kullanılır. Çevrimiçi mağazalardan satın aldığınız dijital kitap, müzik ve videoların nasıl dağıtılacağını denetim altında tutabilmek amacı ile uluslararası standartlarda kullanılan bir güvenlik teknolojisidir.
indir3 E-Kitap Koruması Kaldırma Programı
alternatif indirme linki
indir3 E-Kitap Koruması Kaldırma Programı
  • Lisans :Demo
  • Boyut :11.8 MB
Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar