Sponsorlu Bağlantılar

bricscad-8384-1 DWG CAD Programı Ücretsiz İndir

CAD tabanlı olarak geliştirilmiş olan BricsCAD yazılımı profesyonel kullanıcıların ihtiyaçlarını tam anlamı ile karşılayacak şekilde tasarlanmış DWG CAD yazılımıdır.

Sponsorlu Bağlantılar
.dwg dosya formatında çalışabilen ve benzersiz bir yazılım olan BrisCAD ile stabil bir ortamda çalışabilir ve yapısında bulunan uyumlu API’ leri sayesinde üzerinde yüzlerce uygulama geliştirebilirsiniz. Program DWG formatındaki dosyaları okuyabildiği gibi yine DWG formatında yazabilmekte ve AutoCAD programı ile uyumlu bir şekilde çalışabilmektedir. Alışılmış arayüz tasarımı sayesinde ekstra bir eğitime gerek duymadan kullanabileceğiniz program ile arayüz düzenlemesini kişiselleştirebilir ve adaptasyon sorunu yaşamadan programı rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. AutoSLIP-, Diesel-, DCL-, VBA-, COM, SDS ve BRX gibi cad kaynak kodları üzerinde hiç bir değişiklik yapmanıza gerek kalmadan Briscad üzerinde çalıştırabilir ve yazılımda bulunan API’ lerin gücünü test edebilirsiniz.
Briscad yazılımı ile Sheet Set ve Work Set oluşturabilir, Montaj ve parça modellemesi yapabilir, kinematik analiz testlerini gerçekleştirebilir, materyal listelerini alabilir, güçlü render motoru ile 3 boyutlu çizimlerinizi katı modellere dönüştürebilir, güçlü çizim araçları sayesinde proje aşamasındaki üretimlerinizin çizimlerini yapabilir ve daha bir çok özelliği kullanabilirsiniz.
indir3 DWG CAD Programı Ücretsiz İndir
  • Lisans :Demo
  • Boyut :138 MB
Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar