Sponsorlu Bağlantılar

driverscanner-11-700x503 DriverScanner 2016 İndir Otomatik sürücü indirme ve güncelleme programı

DriverScanner, bilgisayardaki sürücüleri tarayarak güncel olup olmadıklarını yada düzgün çalışıp çalışmadıklarını kontrol eden ve eğer eski bir sürücüyse hemen güncelleyen faydalı bir araçtır.

Sponsorlu Bağlantılar

Kullanımı son derece kolay olan DriverScanner programı, bilgisayarın açılışında otomatik çalışıp sistemi tarayabilir ve böylece her zaman en güncel sürücüleri kullandığınızdan emin olabilirsiniz. Otomatik tarama özelliğini pasif yapsanız bile, programın arayüzü o kadar sade ve anlaşılır ki, manuel olarak tarama yapmak hiç sorun olmayacaktır.

DriverScanner programı tarama işlemini bitirdiği zaman, bulduğu problemleri liste halinde size gösterir. Sorunları tanımlar ve çözmek için gerekli download linkini bir seçenek olarak size sunar.

DriverScanner programı sürücülerin yedeğini alır ve eğer ciddi bir hata yaparsanız hemen geri yükleyerek eski haline getirir. Böylece en kötü durumlarda bile başınız hiç ağrımaz.

Tarama ve onarmanın yanı dışında DriverScanner programının farklı bir özelliği yoktur. Ayarlar penceresinde sunulan seçenekler yetersiz. Fakat temel fonksiyonlar bakımından yeterli olduğunu söyleyebilirim.

Sponsorlu Bağlantılar

Sonuç olarak DriverScanner, vaat ettiği işi çok iyi yapan güçlü bir programdır.

DriverScanner 2016 İndir

Boyut: 7.32 MB

Lisans: Demo

driverscanner-10-700x503 DriverScanner 2016 İndir Otomatik sürücü indirme ve güncelleme programı driverscanner-12-700x503 DriverScanner 2016 İndir Otomatik sürücü indirme ve güncelleme programı driverscanner-09-700x503 DriverScanner 2016 İndir Otomatik sürücü indirme ve güncelleme programı

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar