Sponsorlu Bağlantılar

dateilistenschreiber1-en Dosya listeleme programı, dosya listesi oluşturmak için Filelist Creator

Çeşitli durumlarda dosyaların veya dizinlerin listesi gerekebiliyor. Belki bir CD için bazı dosyaların yada klasörlerin indeksine ihtiyacınız olabilir veya bir listeyi internette paylaşmak isteyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Böyle bir dosya listesi hazırlamak haliyle zaman alır ve biraz da yorucudur. Hele bir de 100 veya binlerle ifade edilen dosyalar varsa vay halinize. 

Filelist Creator dosyaların listesini yapmak için en pratik ve ideal çözümdür. Tamamen bedava olan bu programa dosyaları sürükle bırak yaparak ekleyebilir veya bir klasörü direk olarak programın içinde açıp tüm dosyaların otomatik olarak listelenmesini sağlayabilirsiniz. İster sadece dosyaları, ister sadece klasörleri veya isterseniz her ikisinin de listesini oluşturabilirsiniz.

dateilistenschreiber3-en1 Dosya listeleme programı, dosya listesi oluşturmak için Filelist Creator

Program basit olmasına rağmen çeşitli seçenekler de içeriyor. Mesela hangi sütunun hangi formda tabloda görüneceğine karar verebilir, dizaynı tamamen değiştirebilir ve çıktıyı ayarlayabilirsiniz. Çıktı dosyasını html, csv veya düz metin dosyası olarak kaydetmek mümkün.

Sponsorlu Bağlantılar

Platform: Win8/Win7/Vista/WinXP/win8.1

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 799 kb

indir3 Dosya listeleme programı, dosya listesi oluşturmak için Filelist Creator

 Alternatif yükleme adresi

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar