Sponsorlu Bağlantılar

DesktopOK-azuc-50046 DesktopOK İndir Masaüstü simgeleri saklama programı

DesktopOK programı ile masaüstünde kendinize uygun bir şekilde düzenlediğiniz kısayolların yerlerini koruyarak aynı şekilde tüm düzeni kaydedip, istediğiniz zaman tek tıkla geri yükleyebilirsiniz. Format attıktan sonra böyle bir programa ihtiyaç duyulabilir. Ya da eğer masaüstündeki ikonların sayısı aldı başını gidiyorsa ve artık temizlik zamanı gelmişse, hepsini sildikten sonra gerçekten işinize yarayan ve daha önceden kaydettiğiniz simgeleri yine her zaman alıştığınız düzende geri yükleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

DesktopOK ile masaüstü kısayol simgelerinin düzenini kaydetmek ve geri getirmek sadece tek tıklama ile kolayca gerçekleşir. Masaüstünün iki yada daha fazla şablon şeklinde farklı dizilişler olarak kaydedebilirsiniz. Ayrıca zaman ayarlı otomatik masaüstü düzeni kaydetme özelliği de var.

masaüstü simge düzenini kaydetmenize ve geri yüklemenize olanak tanır.

Genellikle oyun oynarken ya da belirli bir çözünürlük gerektiren uygulamaları kullanırken muhtemelen masaüstü simgelerinizin yerleri de değişiyordur. DesktopOK, bir düğmeye tıklayarak masaüstü düzeninizi kaydeder ve istediğinizde yine bir tıklamayla kaydettiğiniz düzeni geri yükler.

Programın boyutu çok ufak olduğu için asla bilgisayarı kasmaz. Aynı zamanda kurulumsuz yani taşınabilir (portable) bir program.

DesktopOK İndir 32-Bit

DesktopOK İndir 64-Bit

Lisans: Ücretsiz

Boyut:119 kb

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar