Sponsorlu Bağlantılar

Delil 4.0 çok kullanışlı,ezan saatlerini siz kaçırsanızda o hiç kaçırmadan ezan vakitlerinde sizlere ezan okuyan ve masa üstünü güzelleştiren duvar kağıdı,günlük değişen ayetler sunan ayrıca masa üstü takvimiyle günleride gösteren çok güzel bir program.
Genel program felsefesi bilgisayarınızı her açışınızda duvar kağıdınızda yüce Kuran-ı Kerim’den degişik bir ayet ve birde içeriği deyiş`ler ve atasözlerinden olusan veribanından seçmis olduğu veriden faydalanarak size yeni bir duvar kağıdı oluşturmakdır.

Aktuel versiyonu olan 3.0 ile birlikde namaz saatleri işlevide eklenmiş ve delil takvim şeklini almıştır.Delil’in yazılış amacı günlük hayatın meşgalesi içinde boğulan insanoğlunu yüce Kitabımız Kuran-ı Kerim ile biraz daha haşır neşir edebilmektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Delil 4.0 ile gelen yenilikler: Hergün yeni bir atasözü-ayet yanında artık masa üstünüzde yeni bir Türkçe ve İngilizce kelimeyi anlamları ile bulacaksınız. Eğer geceleyin bilgisayarınızı kapatmıyorsanız,sistem ayarlari,zamanlanmis görevlere girip C:Program Files/Delilvbdelil.exedosyasını her gün saat 00:00’da çalıştırılacak sekilde ayarlayın. Delil’nin (örnek: C:Program Files/DelilPicture) programlar dizinindeki Picture dizinine koyacağınız resimler farkli zamanlarda takviminizin tam ortasina masaüstü resmi olarak secilir.

indir3 Delil Ezan Vakitleri Programı Türkçe Ücretsiz İndir Bedava Yükle

Versiyon:4.0

Boyut:12.8 Mb

Sponsorlu Bağlantılar

Program Dili:Türkçe

İşletim Sistemi:Windows (Tümü)

Lisans:Ücretsiz (Freeware)

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar