Sponsorlu Bağlantılar

cross-fire-70 Cross Fire çok oyunculu nişancı oyunu

Cross Fire bir online birinci şahıs nişancı oyunu (FPS). Takım oyunu oynamak için diğer oyuncularla online buluşuyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Birkaç dakikanızı alan yüklemeden sonra, Cross Fire ekran isminizi ve karakterinizi seçmeniz gerekiyor. Üç seçeneğiniz var: Rus bir OMOH askeri, British SAS ya da US S.W.A.T. üyesi. Donanabileceğiniz çok çeşitli silahlar da var. Bu menüler bir miktar karmaşık ama istemiyorsanız çok fazla zaman harcamanız gerekmiyor.

Oyunun sunucularına dahil olmak çok kolay ve dahil olduğunuzda katılabileceğiniz birçok oyun seçeneğiyle karşılaşıyorsunuz ya da kendi oyununuzu da yaratabiliyorsunuz. Cross Fire’da dört oyun modu var: klasik Team Death Match, Search and Destroy, Elimination ve içlerinde en yaratıcı olan Ghost Modu. Burada bir takım gizlenmiş ve bıçaklı oluyor ve bir hedefi yok etmek için sessiz sedasız ilerliyor.

Team Death Match hızlı nişan alma hamlesi olduğundan en popüler mod gibi görünüyor. Kontroller tipik FPS kontrolleri ve iyi çalışıyorlar. Grafikler, mükemmel olmasa da, fena değil, bu da Cross Fire’ın birçok PC’de sorunsuz çalışması demek oluyor. Bedava çok oyunculu bir oyuna göre harika. Müzik süper ve oynaması gerçekten çok keyifli.

Eğer çevrimiçi nişan oyunu oynamak istiyorsanız, Cross Fire mükemmel bir seçim.

Sponsorlu Bağlantılar
Artıları

  • Dört oyun modu
  • Çoğu bilgisayarda çalışır
Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar