Sponsorlu Bağlantılar

Ping 2

Gelişmiş bir pingleme programı arayanlar için bugün harika bir program paylaşıyorum. Hem işini müthiş derecede iyi yapıyor hem de özellikleri bakmından oldukça üst düzey bir yazılım. Bunlar arasında iki yada daha çok websitesine birden ping atmaktan tutun, yeniden başlatma tuşlarına kadar bir çok şeyi sayabiliriz. Üstelik programımızın ücretsiz olduğunu düşünürsek, sunulan bu kaliteli programın değeri daha çok anlaşılır…

Sponsorlu Bağlantılar

Ping, kullanıcıların aynı anda birden fazla siteyi pingleyebilecekleri ve ekstra olarak bilgisayarlarını anlık olarak kapatabilecekleri, yeniden başlatabilecekleri veya beklemeye alabilecekleri butonlar sunan oldukça kullanışlı bir programdır.

Sistem tepsisinde sessiz sedasız bir şekilde çalışan programa ihtiyaç duyduğunuz zaman, sistem tepsisi üzerinde yer alan program ikonuna tıklayarak gerçekleştirmek istediğiniz eylemi seçmeniz yeterlidir.

Aynı zamanda Ping çalışıyor olduğu süre boyunca belirlemiş olduğunuz IP adreslerini belirli aralıklarla pingleyerek çalışıp çalışmadıklarını kontrol eder.

Uzak masaüstü .rdp oluşturma ve güç yönetimi gibi farklı seçenekleri de kullanıcılara sunan Ping, çoklu IP adreslerini takip etmek için destek de sunmaktadır.

indir

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win8/Win7/Vista/WinXP
Üretici:Draves
Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar