Sponsorlu Bağlantılar

cb9 Cobian Backup Ücretsiz Yedekleme Programı Bedava İndir Ücretsiz Yükle Son Sürüm Download

türkçe yedekleme programı indir, ücretsiz yedekleme programı indir, backup programı indir,

Sponsorlu Bağlantılar

Cobian Backup tamamen ücretsiz olarak geliştirilmiş ve Türkçe dil desteği bulunan bir veri yedekleme yazılımıdır. Program kendi kategorisindeki ücretli yazılımlardan daha işlevsel ve fonksiyonel olmasına rağmen tamamen ücretsizdir.

Program size isterseniz takvimsel olarak yedek almanızı sağlayarak verilerinizi istediğiniz yerde yedeklemenizi sağlar bu sayede düzenli olarak verilerini yedekleyebilir ve saklayabilirsiniz. Aynı zamanda yedeklediğiniz dosyalara eğer isterseniz şifre koyarak yabancıların dosyalarınıza ulaşmasını engelleyebilirsiniz.

Yedeklerinizi ister bir ağda farklı bir bilgisayara yada harici hard disklere de yedekleyerek rahatlıkla kullanabilirsiniz. FTP yedek alma özelliği de bulunan program sayesinde rahatlıkla FTP yedeklerinizi alabilir ve istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Windows işletim sisteminin tamamının yedeklemesini de yapan program sayesinde sisteminizin yedeğini alabilir ve herhangi bir çökme yada sorun durumunda eski Windows işletim sisteminize kavuşabilirsiniz üstelik bunların hepsi ücretsiz ve Türkçe şekilde sunulmakta.

indir3 Cobian Backup Ücretsiz Yedekleme Programı Bedava İndir Ücretsiz Yükle Son Sürüm Download

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar