Sponsorlu Bağlantılar

bus_driver_turkce_yama_1 Bus Driver Türkçe Yama Gezginler İndir

Bus Driver Türkçe Yama eklentisi ile Bus Driver oyununu  Türkçe olarak oynayabilirsiniz. Program sayesinde oyunun çok büyük çoğunluğu Türkçe olmakta ve sizde oyunu rahatlıkla Türkçe olarak oynayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Yamayı kurarken kurulumu mutlaka oyunun olduğu dizine kurmalısınız eğer oyunun olduğu dizine kurmazsanız yama çalışmayacaktır.

bus_driver_turkce_yama_2 Bus Driver Türkçe Yama Gezginler İndir

Oyunçeviri ekibi tarafından hazırlanan Bus Driver oyununun Türkçe Yaması. Oyunları artık daha verimli ve konusuna hakim bir şekilde oynamak istiyorsanız, Türkçe yama dosyalarını tamamen ücretsiz bir şekilde indirip oyuna uygulayabilir ve oyunları Türkçe olarak oynamaya başlayabilirsiniz.

Oldukça zevkli ve başarılı bir otobüs simülasyonu olan Bus Driver eskilerde kalmasına rağmen hala birçok oyuncu tarafından beğeni ile zaman öldürmek için sık sık kullanılıyor. Birçok oyuncu bu oyunun erbabı olmuş olsa da yeni başlayan ve İngilizce bilmeyen kullanıcıların zorluk yaşamaması adına oyunun Türkçe yamasını indirerek oynayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Boyut: 15 MB

indir3 Bus Driver Türkçe Yama Gezginler İndir

Yamayı kurmaya başlamadan önce BusDriver oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı Bus Driver oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak Bus Driver türkçe yama dil eklentisi C:Program FilesBus driver  klasörüne kurulacaktır. Eğer siz oyunu farklı bir klasöre kurmuşsanız, BusDriver Türkçe yama dil eklentisinin kurulumu sırasında Gözat… butonuna tıklayarak oyunu kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.
Not: Kurulum öncesi orjinal base.scs dosyasının bir yedeğini alınız. Eğer Bus Driver tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.

Boyut:15.36 Mb

Program Dili:Türkçe

İşletim Sistemi:Windows Tümü

Lisans:Ücretsiz (Freeware)

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar