Sponsorlu Bağlantılar

2014-08-26_20-28-56 Bilgisayardan silinen resimleri kurtarma programı, harddiskten kaybolan silinen fotoğrafları geri yükleme (getirme) programı

Bazı zamanlar bilgisayarımızda resimler üzerinde işlem yaparken kazayla onların kalıcı bir şekilde silinmesine neden olabiliriz. Bazen de bizim hiç suçumuz yokken talihsiz bir elektrik kesintisi veya sabit diskin bozulması sonucunda bizim için çok önemli fotoğrafları kaybedebiliriz. Hatta bazen bilgisayara dadanan bir virüs bile resimlerin hard diskten silinmesine sebep olabiliyor. Ama biz burada sebeplerle değil sonuçla ilgileniyor ve sizlere tamamen ücretsiz olmasının yanı sıra işini son derece iyi yapan bir program olan Digicam Photo Recovery aracını tanıtmak istiyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Kısaca özetlemek gerekirse bu yazılım  bir “Silinen Fotoğrafları Geri Getirme Programı” dır.

Bu tür durumlarda silinen resimleri kurtarma işlemi için Digicam Photo Recovery’i kullanabilirsiniz. Program sabit disklerinizi tarayarak kaybolmuş fotoğrafları tespit edebiliyor ve belirleyeceğiniz bir klasöre geri getirebiliyor.

Digicam Photo Recovery tespit edilen resim dosyaları için önizlemeler sunmamakta. Bunun yanında silinmiş fotoğrafları arama için filtreleme seçenekleri bulunmuyor ve taranacak formatları belirleyemiyorsunuz. Eğer programın bu eksi yönleri sizin içinö nemli değilse Digicam Photo Recovery ihtiyacınızı karşılayabilir.

Boyut: 1.35 MB

Sponsorlu Bağlantılar

Lisans: Demo

indir3 Bilgisayardan silinen resimleri kurtarma programı, harddiskten kaybolan silinen fotoğrafları geri yükleme (getirme) programı

Programın boyutu sadece 1.35 MB olup lisansı demodur.

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar