Sponsorlu Bağlantılar

xnview_ti_eg1 Bilgisayardaki resimlere bakmak için Türkçe resim gösterici ücretsiz indir

Bu program PC de bulunan fotoğrafları açıp içindekilere bakmak yani görüntülemek isteyenler için dünya çapında tavsiye edilen yazılımlardan biridir. Bunun ilk nedeni kullanımının kolay olması ve bilgisayardaki bütün resimleri en kısa yoldan pratik bir şekilde görebilmeyi sağlaması.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu kullanışlı fotoğraf göstericisinin diğer büyük bir avantajı da tamamen Türkçe dil destekli olması. Bunların yanı sıra eğer isterseniz bu programı kullanarak oldukça basit ve hızlı şekilde resimlerin dosya formatını çevirebilir ve birbirine dönüştürebilirsiniz. Yine fotoğraflar üzerinde her türlü düzenlemeye de imkan tanıyor. İşte programın diğer önemli avantajları ve ayrıntılı özellikleri… 

Programın desteklediği formatlar arasında GIF, BMP, JPG, JPEG, PNG, TARGA, TIFF RAW, MPEG, AVI, QuickTime gibi birçok popüler format bulunmaktadır. Desteklenen formattaki resim, fotoğraf, grafik ve diğer imaj dosyaları üzerinde kırmızı gözleri düzeltme, kesme, biçme, yeniden boyutlandırma gibi birçok temel işlemi pratik bir şekilde bu ücretsiz program aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Sade bir arayüz üzerinde kolay bir bir kullanıma sahip olan bu program ile resimlerinizi açabilir, düzenleyebilir, boyutlarını değiştirebilir, yönlerini değiştirebilir hatta formatlarını bile değiştirebilirsiniz. Sekmeli kullanım özelliği sayesinde birden fazla dosya ile uğraşırken daha hızlı işlemler gerçekleştirebilir ve böylece zamandan kazanabilirsiniz.

Ayrıca programın Türkçe dil desteğine sahip olması da yine bu alternatif aracın başka bir artısı diyebiliriz.

indir3 Bilgisayardaki resimlere bakmak için Türkçe resim gösterici ücretsiz indir

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:Türkçe İngilizceispanyolcaAlmancaitalyanca
İşletim Sistemi:Win8/Win7/Vista/WinXP
Üretici:XnView
Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar