Sponsorlu Bağlantılar

Yalanci program

Yalançı programı sizden başka kimsenin farketmeyeceği şekilde bilgisayarınızı kitlemeye yarayan güzel bir bilgisayar kilitleme yazılımıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızın diğer insanlar tarafından kullanılmasından hoşnut olmuyor, ama ayıp olacağı düşüncesiyle bilgisayarınızın kullanılması isteğiyle karşılaştığınızda bir şey diyemiyorsanız bu program tam da size göre.

Programın asıl amacı programın aktif olduğunu bilmeyen kişileri aldatmaktır. Programı aktifleştirdiğinizde bilgisayar çalışmıyor gibi görünür, fare ve klavye çalışmaz. Ne olduğunu anlamayan diğer kullanıcı da bilgisayarı bozduğunu düşünüp daha fazla bilgisayarınızla uğraşmaz.

Kilidi kaldırmak için de yapmanız gereken şey klavyeye sadece şifrenizi yazmanız yeterlidir. Bunun için metin kutusu vb. bir şeye ihtiyacınız yoktur.

NOT: Program Azeri Türkçesiyle hazırlanmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

indir

 

Masaüstü Kilitleme ve Şifreleme Programı

screenblur.png (400×360)

ScreenBlur kendi seçtiğiniz bir şifre ile masaüstü güvenliğinizi sağlamanıza imkan sunan ücretsiz bir yazılımdır.

Programı ilk kez çalıştırdığınız zaman sizden bir şifre isteyecektir ve bu şifre aracılığıyla ekranı kilitlediğiniz zamanlarda açabileceksiniz.

Otomatik kilit özelliği sayesinde kendi belirleyeceğiniz bir süre sonunda klavye veya fare hareketi olmazsa, bilgisayarınız otomatik masaüstü klidi moduna geçecektir.

Aynı zamanda isterseniz ScreenBlur‘u Windows işletim sistemi başlar başlamaz ekranı kitlemesi için ayarlama şansına da sahipsiniz.

Sistem tepsisinde çalışan uygulamaya istediğiniz zaman kolayca ulaşarak masaüstünü karartabilir veya ekranı kilitleyebilirsiniz. Ekran kilitliyken tek yapmanız gereken şey şifrenizi yazarak, kilidi kaldırmak.

indir

 

Alternatif link:

http://screenblur.en.lo4d.com/download

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:italyancaFransızcaispanyolcaAlmancaİngilizce
İşletim Sistemi:Win8/Win7/Vista/WinXP
Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar