Sponsorlu Bağlantılar

2014-07-22_12-49-16 Bedava sms atma programı, gizli anonim mesaj gönderme, toplu kişi listesi sms yollama

İşte muhteşem bir programla daha karşınızdayız!

Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar eğer sms mesajı yollamayı seviyorsanız, sevgiliyle veya arkadaş grubuyla akşama kadar hatta sabaha kadar mesajlaşıyorsanız sizleri çok sevindirecek süper bir programı tanıtmak istiyorum. Şunu belirteyim, artık bundan sonra sms mesaja para ödemek zorunda değilsiniz. Üstelik istediğiniz kadar mesaj gönderebilirsiniz, limit sınır yok. Tek limit her mesaj arasında 60 saniye yani topu topu bir dakika beklemek zorunda olmanız. Fakat ücretsiz toplu sms hediyesinin yanında bu bedel çok hafif kalıyor.

Programın kullanıcı arayüzü oldukça basit şekilde tasarlanmıştır ve tamamen Türkçe’dir. Bu sayede programı kullanırken kesinlikle zorlanmayacaksınız.

Türkiye cep numaralarına, Türkçe karakterli olarak 60 saniyede bir ücretsiz SMS atabileceğiniz bu başarılı yazılım sayesinde SMS ücretlerinden kurtulabilirsiniz.

Toplu SMS atma ve kişi listesi oluşturma gibi özellikleri olmamasına karşın, tek bir arkadaşınıza mesaj göndermek için oldukça kullanışlıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Program içerisinde yer alan 60 saniyelik gecikmenin nedeniyse kullanılmakta olan yabancı kaynaklı sunucu üzerinde oluşabilecek hatalara engel olmaktır.

Kimliğinizi belli etmeden ücretsiz SMS‘ler atmak için kullanabileceğiniz başarılı bir yazılım olan A SMS’i çok seveceğinize eminim.

Ücretsiz sms mesajı gönderme programımızın dosya boyutu yalnızda 474 kb olup lisansı tamamen bedavadır. Tümüyle Türkçe bir arayüze sahip olan bu bedava sms yollama programını Win8/Win7/Vista/WinXP işletim sistemlerinin kurulu olduğu bilgisayarlarda problemsiz çalıştırabilirsiniz…

indir3 Bedava sms atma programı, gizli anonim mesaj gönderme, toplu kişi listesi sms yollama

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar