Sponsorlu Bağlantılar

battlefield-1942-02-700x393 Battlefield 1942 Bedava İndir Ücretsiz Yükle Free Download

Orijinal Battlefield, şimdi ücretsiz 

Sponsorlu Bağlantılar

Battlefield 1942 Battlefield’ın onuncu yılı şerefine şimdi tamamen ücretsiz! Her biri 32 oyuncudan oluşan iki takımın klasik haritalarda karşı karşıya geldiği bu oyun, eski olmasına rağmen hâlâ bir yıldız gibi parlıyor.

2002 yılında Battlefield 1942, o zaman için yüksek donanımlı bir bilgisayar ve hızlı internet bağlantısı gerektiriyordu. Ama artık böyle bir dert kalmadı, yani herkes bu 32’ye karşı 32 oyunculuk FPS oyununu kolayca oynayabilir.

İkinci Dünya Savaşı’nda geçen, artık klasikleşmiş haritalar ile Battlefield 1942 artık yaşlansa da, oynanış biçimi kötü grafikleri gizliyor. Battlefield 1942’deki “Capture the Flag” modu dünyanın en iyi çok oyunculu online oyunları arasında gösteriliyor. Battlefield 3’ten çok daha fazla insan tarafından oynanan bu oyunda yüksek ateş gücüne sahip oyuncular sizi pek dışlayamıyor. Sniperlar ve erler gibi oynayabileceğiniz asker çeşitleri oldukça iyi dengelenmiş. Ayrıca oyun esnasında ciplerden tutun da savaş uçaklarına kadar çeşitli araçlar oyun sahasında bulunuyor.

Battlefield 1942, birkaç oyuncunun bir tank ve silahlara karşı birleşebildiğini ya da sniper arkalarını kollarken karşı üssü basan erleri görebildiğiniz, takım oyununa teşvik eden bir oynanışa sahip. İsterseniz “yalnız kurt” da olabilirsiniz, ancak diğer oyuncularla işbirliği içinde oynamak çok daha zevkli. Üslerdeki bayrakları bayrak diğerinin yanına giderek ele geçirmiş oluyorsunuz. Bayrağa ne kadar çok oyuncu yakın olursa, ele geçirmek de bir o kadar kolay oluyor. Ölüm, öldürme, bayrak yakalama gibi istatistikleriniz, başarınızı diğer oyuncularla kıyaslamanız için kaydediliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Tek oyunculu bir oynanış türü de mevcut, ancak diğerleri gibi “parlamıyor”. Enemy AI’a gülebilirsiniz bile, modern tek oyunculu oynanış biçimlerine hiç benzemiyor, çok durağan. Neyse, bir kilometre taşı niteliğindeki bir oyunda o da oluversin. Online Battlefield, olmazsa olmaz bir oyun.

Counter-Strike ve Quake gibi Battlefield 1942 da günümüzde eğlencesinden pek bir şey kaybetmeyen çok oyunculu FPS oyunlarından. Bedava olan bu oyunu indirmeyen, çok şey kaçırıyor!

Artıları

  • Fantastik çok oyunculu oyunlar
  • Çok düşük PC gereksinimleri
  • İyi dengelenmiş oynanış
  • Bağımlılık yapıcı ve kolay alışılır
Eksileri

  • Tek oyunculu oynanış modu berbat
Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar