Sponsorlu Bağlantılar

bandicam-01-695x535 Bandicam Oyun Videosu Çekme Programı, Oyunların Videosunu Kaydetmek İçin

Bandicam programı genel olarak bilgisayar masaüstünün videosunu çekmek ve bilgisayara kaydetmek için özel olarak dizayn edilmiş bir ekran videosu kaydetme programıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Fakat bu programı rakiplerinden ayıran en önemli özelliği ise oldukça kolay ve hızlı bir şekilde oynadığınız oyunların görüntülerini videoya çekebilmesi ve kaydedebilmesidir. Böylece oynadığınız oyunları video olarak arkadaşlarınıza izletebilecek veya internette Youtube’da paylaşabileceksiniz. Bandicam kullanımı ve özellikleri ile ilgili ayrıntılı bilgileri yazının devamınca okuyabilirsiniz…

Bandicam kullanıcılara masaüstlerindeki aktiviteleri video olarak bilgisayarlarına kaydetme imkanı veriyor. Program bize bu iş için iç alanı saydam bir pencere sunuyor ve bu pencerenin içerisindeki saydam alan video olarak kaydediliyor. Bu pencerenin boyutlarını değiştirmemize de imkan tanınmakta.

Bandicam’ı benzerlerinden ayıran özellik ise programın oyun videosukaydedebilme özelliği. Bu özellikten faydalanabilmek için kullandığınızvideo kaydetme yazılımının OpenGL ve DirectX desteğine sahip olması gerekmekte. Hem OpenGL hem de DirectX’i destekleyen Bandicam ile tam ekran oyun videoları kaydedebiliyorsunuz. Ayrıca oyundaki FPS değerini gösteren bir sayacı da videolarınıza ekleyebilmektesiniz.

Bandicam kaydedilecek videolar için detaylı kalite ayarları yapmanıza imkan tanımakta. FPS, kullanılan kodek, video kalitesi, ses frekansı ve bitrate gibi değerler değiştirilebiliyor. Bunun yanında kaydedeceğiniz videolar için zaman veya dosya boyutu sınırlamaları da koyabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bandicam ile oyunlarınızdaki veya masaüstünüzdeki görüntüleri resim dosyaları olarak bilgisayarınıza kaydedebilmektesiniz. Program BMP, PNG ve JPG formatlarında ekran görüntüsü alabiliyor.

Bandicam’da kullanılan kısayol tuşlarını program arayüzünden tercihlerinize göre değiştirebilirsiniz. Programın Türkçe desteğine sahip olması ise programa artı puan kazandırıyor.

Bandicam ekran videosu çekme programının dosya boyutu 8.89 MB olmakla birlikte lisansı demodur. Programı Win8/Win7/Vista/WinXP işletim sistemlerini kullanan bilgisayarlarda sorunsuz bir şekilde çalıştırabilirsiniz…

indir3 Bandicam Oyun Videosu Çekme Programı, Oyunların Videosunu Kaydetmek İçin

 

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar