Sponsorlu Bağlantılar

Hızlı bir güvenlik betası

54885b73bfe69scr_1418157147-700x481 Baidu Antivirus  2016 Son Sürüm

Sponsorlu Bağlantılar

Baidu Antivirus 2013 Pekin’in en büyük web şirketi tarafından çıkarılan bir güvenlik yazılımı. Buücretsiz beta sürümü tamamıyla İngilizce ve bilgisayarınız için mükemmel bir koruyucu. Baidu’ya geri bildiriminizi gönderip, son sürümün özelliklerinin değiştirilmesi ile ilgili yardımcı bile olabilirsiniz. Beta sürümü bile Baidu Antivirus 2013, virüsleri bulup etkisiz hale getirmek için tüm önemli özellikleri içeriyor.

Özellikler

Baidu Antivirus 2013, tüm bilgisayarınızı kontrol edecek komple tarama, üst düzey problemler için hızlı tarama ve özel problemleri yakalamak için ayarlanabilir tarama içeriyor. Ayrıca, dosya sistemi koruması, proaktif savunma, web erişimi koruması ve kendini koruma gibi ilave özellikler içeren gerçek-zamanlı korumada seçme şanşınız var. Ne yazık ki, bu karmaşık özelliklerin birçoğu için yalnızca ne yaptığının anlatıldığı kısa özetler bulunuyor.

Baidu Antivirus 2013, aynı zamanda Baidu’ya öneriler ve hata raporları gönderebileceğiniz bir geribildirim penceresi de içeriyor. Sorununuzu açıklayan dosyalar ve imajları kolayca yükleyebiliyorsunuz. E-posta, Line, MSN ve hatta Facebook iletişim bilgilerinizi koyabileceğiniz bir seçenek de var.

Kullanılabilirlik

Baidu Antivirus 2013, fonksiyonlarını rahatça anlayabilmenizi sağlayan büyük ikonlara sahip. Uygulamayı ilk kez açtığınızda, komple, hızlı ve ayarlanabilir taramaları seçebileceğiniz düğmelerle karşılaşacaksınız. Sağdaki ok sekmesi, gerçek-zamanlı koruma sekmesini açacaktır. Burada, seçenekler kısmını açıp kapatmak için büyük düğmeleri kaydırabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Baidu Antivirus 2013’ü detaylı özellikler menüsünden daha da kişiselleştirebilirsiniz. Burada, otomatik açılmaları ve taramaları ayarlayabilir, karantinaya alınmış programlara ne olacağını ve her taramanın nasıl olacağını seçebilirsiniz. Aynı zamanda, Baidu’nın websitesine ve forumlara kolayca ulaşan düğmeler bulabilirsiniz.

Kalite

Baidu Antivirus 2013, beyaz ve mavi renkli bir şema ile sade görünümlü. Tüm özellikleri, öngörülü bir şekilde tasarlanmış ve herhangi bir virüs ya da yavaşlama ile karşılaşmıyoruz. Komple taramalar uzun sürebilir ama tarama sürecinin bilgisayarın performansında görünebilir bir etkisi yok. Söylenecek bir şey de şu: Baidu Antivirus 2013, bir işin bittiğini size söyleyecek herhangi bir ses ya da pop-up içermiyor.

Sonuç

Baidu Antivirus 2013, bilgisayarınızı korumanın etkin bir yolu. Beta sürümü, görünebilir aksamaları olmadan çalışıyor. Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda, Baidu antivirüs programının nasıl geliştirilebileceği konusundaki geri bildirimlerinizi duymaktan memnun olacaktır.

Artıları

  • İyi arayüz
  • Hızlı tarama
  • Detaylı geribildirim menüsü
Eksileri

  • Gerçek-zamanlı koruma yeterince açıklanmıyor
  • Ses veya pop-up bildirimi yok

Baidu Antivirus  2016 İndir

Boyut: 23.39 MB

Lisans: Ücretsiz

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar