Sponsorlu Bağlantılar

avira-free-av-review-2016_thumb800 Avira Antivirus 2016 Türkçe Son Sürüm İndir

Güvenilir ve kullanımı kolay bir antivirüs paketi 

Sponsorlu Bağlantılar

Avira AntiVir Premium koruma teknolojisinin yeniliklerini sunan profesyonel bir antivirüs paketidir.

Bu program, kişisel bilgisayarınızdaki hemen hemen tüm tehditlerle baş edebilmektedir. Bunların içinde virüsler ve kötü amaçlı yazılımlar, bilgisayar solucanları, truva atları (Trojans), reklam destekli yazılımlar (adwares), casus yazılımlar ve kimlik hırsızlığı bulunmaktadır. Avira AntiVir gerçek zamanlı ve erişim esnasında tarama (on-access scanning) özelliği sunar ve böylece günde 24 saat korunduğunuzdan emin olabilirsiniz. Tüm sistem taraması için manuel seçenekler de bulunmaktadır ve program en yeni olası tehditlere karşı virüs veritabanını otomatik olarak günceller.

Avira AntiVir programının arayüzü diğer bir antivirüs programı olan Avast’a benzemesine rağmen oldukça sadedir. Avira AntiVir kullanıcıları için, kolay erişilebilen POP3 tabanlı bir e-posta tarayıcısı da bulunmaktadır. Bu özellik, e-postalarınızın bilgisayarınıza kaydedilmeden önce taranmasını sağlar. Sade arayüzü programda nelerin bulunmadığını da açığa çıkarır: ebeveyn kontrolü, oyun modu, güvenlik duvarı (firewall) ve istenmeyen e-posta engelleyicisi.

Avira AntiVir programını kontrol etmek ve okumak kolay olduğundan, sizi tarama modunda, güncellenmiş ya da hazır olup olmadığı konusunda kararsız bırakmaz. Yeni kullanıcıların şüphesiz takdir edeceği gibi, her şey açık ve basit bir şekilde hazırlanmıştır. Ayrıca, Avira AntiVir durum pencereleri için Luke Filewalker gibi gülünç adlar kullanarak, diğer antivirüs programlarından farklı olarak kendisine bir miktar kişilik de eklemiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Avira AntiVir varlığını hissettirmeyecek kadar düzgün çalışan, güvenilir bir antivirüs paketidir. Yeni başlayanlar için kullanımı oldukça kolaydır; ancak koruma paketlerinde görmek istediğimiz bazı araçlardan mahrumdur.

Artıları

  • Az bellek kullanımı
  • Yüksek hız
  • E-posta tarama
  • Gelişmiş seçenekler

Eksileri

  • Bazı önemli seçeneklerin bulunmaması
  • Zayıf arayüz tasarımı

Avira Free Antivirus 2016 Türkçe Son Sürüm İndir

Alternatif indirme linki

Boyut: 4.7 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar