Sponsorlu Bağlantılar

avg-antivirus-free-2014-26-690x535 AVG Anti-Virus Free Edition 2015 Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Yükle Son Sürüm Download

AVG Anti-Virus Free Edition programı bir önceki sürümüne nazaran bilgisayarınızın belleğinde daha az yer kaplar. Arayüz tasarımında herhangi bir değişiklik olmamasının yanında daha iyi bir performans ve hızlı tarama ile iddalı bir güvenlik yazılımıdır.

Sponsorlu Bağlantılar
10 yıllık bir tecrübenin ürünü olan AVG Anti-Virus Free Edition programı sosyal ağları kullanan ve internette gezinen kişilere en uygun programdır ve sahte antivirüs yazılımlarını tanıma konusunda da son derece gelişmiştir.  AVG Anti-Virus Free Edition veri tabanı güncellemeleri ile en yeni tehditlere karşı sürekli tetiktedir. Bilgisayarınıza en yüksek derecede koruma sağlar.
Bilgisayarınızın performansında hiçbir yavaşlamaya sebep olmayan bu yazılım yerleşik koruma kalkanı, casus yazılımlara karşı anti-spyware özelliği, e-posta tarayıcı, istek üzerine veya otomatik tarama gibi seçenekler ile ücretsiz olarak size en üst seviyede koruma sağlar. Yerleşik koruma kalkanı özelliği ile anlık dosya alışverişlerinizde en üst düzeyde korunacaksınız. AVG Link Scanner arama yaptığınız siteleri denetler, güvenlik derecelerine göre sıralamasını arama motoru sonuçları listesinde gösterir. Bu sayede güvenli olmayan siteleri tanır ve ziyaret etmezsiniz. Gelen ve giden tüm e-postalarınızı E-mail Scanner aracı ile virüs taramasından geçirebilirsiniz. AVG Sosyal Ağ koruması ile artık sosyal ağlarda gezinirken bile güvende olacaksınız.
Foreman_13812313_8380_AVG-Free_540x3271 AVG Anti-Virus Free Edition 2015 Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Yükle Son Sürüm Download
indir3 AVG Anti-Virus Free Edition 2015 Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Yükle Son Sürüm Download
Alternatif indirme linki:
indir3 AVG Anti-Virus Free Edition 2015 Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Yükle Son Sürüm Download
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :166 MB
  • Dil :Türkçe
Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar